Запрошуємо абітурієнтів на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж

13:32, 23-05-2023

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на навчання за  спеціалізацією «Телекомунікаційні системи та мережі» спеціальності 172 "Електронні комунікації та радіотехніка"

1. БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ забезпечують максимальну можливість НАВЧАТИСЯ БЕЗКОШТОВНО‼ Вступ на контракт можливий ЛИШЕ ЗА МОТИВАЦІЙНИМ листом БЕЗ СКЛАДАННЯ НМТ та ЗНО

Особливості та переваги навчання за бакалаврською програмою " Телекомунікаційні системи та мережі":

2.  Що вивчають наші студенти:

• Комп'ютери, операційні системи, мережі
  • Програмування (С / C ++, Java);
  • Оптоволоконний зв'язок, побудова волоконно-оптичних ліній зв'язку;
  • Динамічну маршрутизацію передачі даних;
  • IP-телефонію;
  • Локальні і глобальні мережі;

3.  Під час навчання студенти мають можливість отримати сертифікати компаній-партнерів, які дають право отримати перше високооплачуване робоче місце та поглиблено  вивчати англійську мову за міжнародним стандартом В2. На кафедрі відкрито сертифікований центр Pearson VUE, де можна здати іспит і отримати сертифікат від компаній: Cisco, Microsoft, Juniper, Apple, Intel, Hewlett Packard, IBM та ін., які визнаються в 175 країнах світу.

4. Комфортні умови навчання на найсучаснішній навчально-лабораторній базі та атмосфера дружнього спілкування.

Віртуальний тур по нашим аудиторіям ви можете знайти за посиланням

Завідувач кафедри Заїка Віктор Федорович: +380 63 485 2406