Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій запрошує на навчання - без ЗНО, НМТ, ЄВІ, лише по мотиваційному листу

20:30, 23-05-2023

Шановні випускники шкіл, коледжів та батьки випускників, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій запрошує на навчання за 172 спеціальністю за освітніми програмами: бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”  до Державного університету телекомунікацій!

Звертаємо Вашу увагу, що тільки за нашою спеціальністю 124 бюджетних місця!!!

На нашу кафедру можна вступити на 1, 2, 3 курси та в магістратуру без ЗНО, НМТ, ЄВІ, лише по мотиваційному листу з набагато меншою ціною за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва.

Унікальність освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, які вивчають:

• принципи побудови і функціонування перспективних мереж мобільного зв’язку, систем цифрового відеоспостереження і безпеки доступу та супутникового зв’язку;
  • мови програмування С++, Java, Python;
  • проектування і керування дронами та системами аеронавігації;
  • організацію бізнесу в телекомунікаціях;
  • захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

Всі ці теоретичні знання та практичні навички Ви отримаєте на основі лабораторій кафедри які наповнені сучасним обладнанням Cisco, Atoll, Ericsson, Hikvision, Juniper, Hewlett-Packard, Microsoft, Siemens вже з першого курсу навчання. Враховуючи сучасні вимоги роботодавців до проведення занять залучаються носії практичних знань з компаній-партнерів кафедри (Viatec, Data group, IQ Traiding, Lifecell та інші), а практична складова підготовки на кафедрі становить 50% від загальної кількості навчальних занять.

Завітайте до кафедри через віртуальний тур

Телефон завідуючої кафедри Руденко Наталії Вікторівни 068-219-50-50