Рейтинг ДУІКТ серед ІТ вишів

15:24, 24-05-2023

А чи знаєте ви, що за рейтингом DOU – найбільшої ІТ-спільноти України, ДУІКТ займає почесне 6 місце серед 20 учасників. Ми пишаємось тим, що Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (колишній ДУТ) обійшов своїх колег за найважливішими показниками: даних зарплатного опитування щодо компенсацій фахівців, їх знання англійської, а також враженнях студентів і випускників від навчального процесу та його результатів.

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки - один з ключових відділів ДУІКТ. Особливість кафедри - підготовка фахівців з кібербезпеки цифрового простору сфер діяльності людини. І як зазначено у рейтингу DOU - зарплата наших фахівців дійсно сягає $2950, а рівень викладання англійської мови відповідає міжнародним стандартам.

Якщо вас приваблює ІТ сфера і ви відчуваєте в собі силу відповісти на виклики, які диктує сьогодення – приєднуйтесь до дружньої студентської спільноти ДУІКТ на кафедрі ІКБ!