Кафедра Інтернет-технологій допомагає знайти відповідь на питання ХТО ТАКИЙ «HTML-ВЕРСТАЛЬНИК»?

09:44, 25-05-2023

Незважаючи на купу інформації про в мережі Інтернет не всі знають, що таке верстка. Коли чують фразу «…я працюю верстальником», більшість людей не пов’язують цей вид діяльності з ІТ-сферою, помилково це асоціюється з друкуванням газет, верстатами чи ще бозна з чим.

Верстка мовою HTML – це золота середина між функціями дизайнера і програміста. Працівник даної спеціалізації бере в роботу макети, які надсилають йому дизайнери. Простими словами, верстальник створює шаблон HTML для Web-сайту з використанням певного графічного оформлення і знань коду HTML.

ОБОВЯЗКИ HTML-ВЕРСТАЛЬНИКА

• створення коду для веб-сторінки за допомогою певної мовної розмітки (HTML, XHTML);
  • оформлення попереднє отриманого коду сторінки за допомогою вбудованих елементів мовної розмітки або за допомогою CSS;
  • розробка користувацького інтерфейсу для майбутнього сайту;
  • формування меню, кнопок і форм, а також інших елементів управління веб-сторінкою;
  • редагування каскадної таблиці стилів, яка буде включати опис колірної гами сайту та попереднє розташування кожного елементу на сайті;
  • адаптація контенту під мобільні пристрої.

ЩО ПОВИНЕН ЗНАТИ HTML-ВЕРСТАЛЬНИК

• HTML;
  • CSS;
  • PHP;
  • Java Script;
  • Photoshop;
  • кроссбраузерну верстку;
  • адаптивну верстку;
  • англійську мову.

Викладачі кафедри Інтернет-технологій допоможуть опанувати Вам цей напрямок Web-розробки!!!