Free WiFi для укриття від компанії-партнера Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Huawei

18:01, 25-05-2023

25 травня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулась зустріч з партнерами компанії Huawei Україна.

Під час зустрічі представники компанії передали безкоштовно новітнє обладнання для бездротового WiFi зв'язку в бомбосховищі університету. Дуже цінуємо таку підтримку від наших партнерів, які, незважаючи на всі злети і падіння, залишаються з нами.

У заході взяли участь студенти різних курсів Навчально-наукового інституту Інформаційних Технологій: Бровченко Тетяна(КІД-11), Карпенко Максим (ІСД-21), Бученко Ігор (АКСМ-11).

Після церемонії передачі обладнання у студентів взяли інтерв'ю, в якому було озвучено питання від інтерв'юверки та відповіді здобувачів освіти на них.