Секрети професійної адаптації студентів на кафедрі ІКБ

19:33, 25-05-2023

Організація надійного захисту інформації – це процес, що вимагає високої професійної підготовки фахівця. Як перетворити колишнього школяра на сумлінного студента, а згодом, спеціаліста із захисту інформації. Кафедра ІКБ запроваджує вивчення низки дисциплін, спрямованих на професійну адаптацію студента:

«Групова динаміка та комунікації»

«Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»:

• Вступ до спеціальності, Налаштування до роботи мобільного телефону, Налаштування бездротових мереж доступу (Wi-Fi), Бази даних та електронні бібліотеки
  • Основи ІТ. Вступ до всеохоплюючого Інтернету, Налаштування до роботи SMART-TV, Пошукові системи та користування ними, Електронні бази даних та бібліотеки за спеціальністю (спеціалізацією)
  • Налаштування до роботи планшетного ПК, Налаштування до роботи супутникового телебачення, Основи Інтернет речей

«Українська мова за професійним спрямуванням»

«Технології створення власного бізнесу»

«Хмарні технології»

«Штучний інтелект»

Важливим моментом для будь якого адміністратора безпеки є знання англійської мови тому кафедра ІКБ забезпечує посилене її вивчення протягом усіх років навчання:

• на 1-2 курсі  — 3 пари занять на тиждень
  • на 3-4-5 курсах — 20% занять за cпеціальністю проводиться англійською мовою

Вивчення цих дисциплін спрямоване на підготовку комунікабельних, ініціативних спеціалістів, організаторів, які вміють творчо вирішувати непрості завдання, структурно та аналітично мислити, здатних максимізувати прибутки компанії, налагодити зв'язки з партнерами та споживачами. Що сприяє отриманню нашими випускникам першого високооплачуваного робочого місця в провідних компаніях України і світу.