20:03, 25-05-2023

Оцінка професійних навичок випускників спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» є тією основою, яка має вирішальне значення при працевлаштуванні в ІТ-сфері. Кінець навчального року супроводжується численними рейтингами від ІТ-спільнот щодо якості освіти у закладах вищої освіти, які враховують відгуки випускників про навчальний процес, а також готовність рекомендувати свій університет іншим.

За дослідженнями, які провів ІТ-портал DOU (https://dou.ua/lenta/articles/ukrainian-universities-2023/), Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (Державний університет телекомунікацій) посів 6-7 позицію в рейтингу серед 20 найкращих ІТ-університетів, які випускають ІТ-фахівців. Враховували  три показники: дані зарплатного опитування щодо компенсацій фахівців, їх знання англійської, а також враження студентів і випускників від навчального процесу та його результатів. Важливо, що враховували тільки тих, які вже працюють чи планують працювати в ІТ.

За дослідженнями порталу Вступ Інфо, з врахуванням відгуків випускників і абітурієнтів, спеціальність нашої кафедри 121 – Інженерія програмного забезпечення зайняла 6 місце в ТОП – 10 найпопулярніших закладів вищої освіти за спеціальністю.

Високі оцінки студентів щодо навчального процесу спеціальності 121 - Інженерія програмного забезпечення  досягаються  кваліфікованим науково-педагогічним складом кафедри Інженерія програмного забезпечення та співпрацею з міжнародними компаніями: Epam, CyberBionic Systematics, GlobalLogic, Infopuls, Sigma Software, Yalantis, які займають лідерські позиції на ІТ-ринку. Дана співпраця дозволяє відпрацьовувати всі здобуті теоретичні та практичні знання на реальних проєктах, що в майбутньому дає швидкий і високооплачуваний старт в майбутню професію – програміста!