Зустріч студентів кафедри ІКБ з компанією СВІТ ІТ

10:06, 26-05-2023

23 травня 2023 до студентів кафедри ІКБ завітали співробітники партнера кафедри ІКБ - компанії СВІТ ІТ – Віталій Заріцький та Максим Порошин, щоб поділитися професійним досвідом та дати поради щодо кар’єрного розвитку. Компанія СВІТ ІТ вже понад 10 років займається проектами в галузі ІТ. Це широко відома організація з великою кількістю клієнтів і вендорів, які багато років виступають партнерами компанії.

Студентів 1 та 2 курсів вразила відвертість випускників ДУІКТ, які не сховали ні перешкод, що можуть виникнути у цифровій пітьмі, ні навіть своїх особистих помилок. Віталій Заріцький (Керуючий партнер СВІТ ІТ) розкрив актуальність та велике значення професії фахівця із захисту інформації для сучасного суспільства. Бакалаврів зацікавила презентація Віталія з чіткими визначеннями характеристик кібер-атак та класифікацією хакерів, тих «на кого» день і ніч працюють фахівці із захисту інформації. За словами Віталія Заріцького, вплив кібер-атак може змінити світ. Треба знати на кого орієнтована твоя робота та розуміти мотивацію “bad guys”.

Нашим гостям довелось багато вчитись і працювати перед тим, як досягнути такого рівня. Окрім співпраці із СВІТ ІТ Віталій та Максим успішно завершили навчальні тренінги компанії IBM – одного із давніх та надійних партнерів кафедри ІКБ. Випускники кафедри зазначили, що для досягнення успіху треба багато працювати саме на результат, а не з 9 до 18:00, і завжди слідкувати за розвитком новітніх технології.

Після презентації бакалаври мали можливість задати питання і довго не відпускали гостей. Ця зустріч була для них справді мотиваційною. Максим та Віталій закінчили навчання у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій у 2014 і відзначили багато позитивних змін на кафедрі ІКБ. Вони були вражені високим рівнем підготовки студентів і запросили здобувачів освіти проходити  практику у компанії СВІТ ІТ.