Визначено терміни вступної кампанії до ВНЗ на 1 курс

12:25, 29-05-2023

Щороку вступна кампанія стосується кожної людини бажаючої вступити до ВНЗ, для вивчення омріяної спеціальності, яка надалі, після її освоєння та успішного працевлаштування за фахом,стане її хлібом.

І незважаючи на ті труднощі та проблеми з якими зіткнулася наша країна, цей рік не стане винятком.

Ми підготували для вас графік послідовного проведення вступної кампанії цього року з її датами, який стане кожному абітурієнту в нагоді.

Вища освіта на основі Свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів) та Диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра:

• Реєстрація електронних кабінетів 01 липня – 30 листопада;
  • Реєстрація заяв на участь у співбесіді та творчих конкурсах 03 липня – 18:00 10 липня (виключно на контракт – до 25 липня);
  • Проведення співбесід, творчих конкурсів 07 липня – 18 липня (виключно контракт – до 31 липня);
  • Прийом заяв 19 липня - 18:00 31 липня;
  • Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет не пізніше 05 серпня;
  • Подача документів для виконання вимог для зарахування на бюджет до 18:00 08 серпня;
  • Надання рекомендацій для зарахування на контракт не раніше 09 серпня;
  • Зарахування на бюджет не пізніше 10 серпня;
  • Зарахування на контракт не пізніше 30 серпня;
  • Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт не пізніше 18 серпня;
  • Додатковий набір на контракт відповідно до Правил прийому закладу освіти до 30 листопада.

Ну а за більш детальною інформацією щодо вступу ви можете завітати до нашого телеграм каналу.

Бережіть себе та вдалого Вам вступу!