«День кар’єри – ярмарка вакансій» в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій

18:42, 29-05-2023

26 травня пройшла ярмарка вакансій, на якій різні компанії-стейхолдери ДУІКТ представляли студентам свої послуги та переваги на ринку праці. Серед них були представлені: Huawei, Vodafone, Lifecell, GMS, ITExpert, Infopulse, Matoffo, ThunderSoft, Phonet, SoftServe, Sigma Software, Epam Systems, ІВМ, ESET, Seeton, ТОВ "СВІТ ІТ", Кіберполіція, ІТ Спеціаліст, Віатек, ТОВ «Луч».

Протягом декількох годин в студентському центрі вирувала надзвичайна атмосфера. Студенти дізналися більше інформації про компанію та критерії, за якими вони відбирають працівників, а представники компанії мали можливість поспілкуватися та заохотити потенційних майбутніх працівників. Також було багато подарунків і розіграшів.

День кар’єри дав можливість студентам не тільки поспілкуватися з представниками компаній, але й побували на невеличкій співбесіді і отримати досвід перебування з роботодавцями.

Після заходу викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії поспілкувались зі студентами та дізнались їх враження від перебування та спілкування з роботодавцями.

Студент Красюк Андрій КІД-11: “Прикольно, класно, позитивно. Оцінюю захід на 7/10”.

Студентка Кравченко Ірина КІД-11: “Нам, як першокурсникам, сказали, що треба поглиблювати вивчення англійської мови, бо в ІТ без неї ніяк. А також нам вдалось виграти чимало призів”.

Студент Верескун Денис КІД-22: “Все сподобалося, особливо інтерактивний конкурс від Huawei”.