У чому сила, друже? СИЛА В ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ!

11:27, 02-06-2023

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності готує фахівців за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Традиційно щороку відбувається обговорення змісту освітньої програми. Ураховуючи вимоги стандарту вищої освіти за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа галузі знань 02 Культура і мистецтво для другого (магістерського) рівня вищої освіти, науково-технічні здобутки в інформаційно-комунікаційній галузі, група забезпечення освітньої програми переглянула цілі ОП, їх відповідність місії та стратегії ЗВО, зміст освітніх компонентів, інтереси та пропозиції заінтересованих сторін – здобувачів вищої освіти, роботодавців, академічної спільноти, інших стейкхолдерів, – які впливають на формування програмних результатів навчання.

Під час обговорення гарант освітньої програми «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» Наталія Дубовик запропонувала осучаснити не лише зміст освітніх компонентів циклу професійної та практичної підготовки, а й звернути увагу на дисципліни вільного вибору здобувача вищої освіти. Представники роботодавців – Юрій Ковтанюк, заступник генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, Денис Гетьман, директор АТ «Гуд Сервіс» – наголосили на посиленні практичної складової під час підготовки здобувачів вищої освіти, значенні переддипломної практики магістрантів для написання кваліфікаційної роботи. Із пропозиціями щодо вдосконалення змісту ОП «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» виступили магістранти, які навчаються на першому курсі за індивідуальним графіком: Станіслав Луців, фахівець із комунікацій Міністерства молоді та спорту України, Ірина Холодняк, директорка Комарівської публічної бібліотеки (Чернігівська область); здобувачі вищої освіти, які завершують цьогоріч навчання за бакалаврським рівнем – Ольга Шило (навчається на ОП «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»), Олена Новікова (навчається на ОП «Документознавство та інформаційна діяльність»). До обговорення змісту освітньої програми долучилися науково-педагогічні працівники, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Сергій Федюнін.

Гарант освітньої програми, група забезпечення запрошують всіх охочих на навчання за цікавою, трендовою, затребуваною в нашому інформаційному світі освітньою програмою

«УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»

другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Шановні абітурієнти, якщо Ви:

• ЗАКІНЧУЄТЕ НАВЧАННЯ ЗА ПЕРШИМ (БАКАЛАВРСЬКИМ) РІВНЕМ вищої освіти, то для вступу в магістратуру треба скласти ЄВІ та фахове випробування в закладі освіти;
  • МАЄТЕ ДИПЛОМ МАГІСТРА (СПЕЦІАЛІСТА) ЧИ ЗАВЕРШУЄТЕ НАВЧАННЯ В МАГІСТРАТУРІ за іншою освітньою програмою, то іспит з іноземної мови й фахове випробування складаєте в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (Державний університет телекомунікацій).

Навчання можливе за державним замовленням та кошти юридичних або фізичних осіб.

Шановні абітурієнти, ураховуючи економічну ситуацію, вартість навчання досить помірна – 17 670 грн за РІК (8 835 грн за семестр).

Термін навчання – півтора року.

За детальною інформацією звертайтеся до завідувача кафедри:

Тетяна Михайлівна Сидоренко

тел.: +38 (063)-505-06-28;