Підтвердження Hard Skills – перше місце на студентській олімпіаді з С++

18:09, 01-06-2023

Підготовка програмістів кафедри Інженерія програмного забезпечення включає грунтовне вивчення мов програмування протягом 4 років. Так, студенти вивчають С++ перший рік, С#, JavaScript – другий рік, Java – третій рік, Python – четвертий рік. Теорія поєднується із практикою кожного заняття, завдяки лекційно-практичному формату занять під керівництвом досвідчених практиків ІТ.

Всі набуті Soft і Hard Skills студенти відпрацьовують при проходженні практик на базах компаній-партнерів, які дозволяють зануритись у атмосферу ІТ-команди і показати себе.

Так, студент 3 курсу Кавацюк Богдан спробував свої сили під час студентської олімпіади з С++, яка була організована Навчально-науковим інститутом інформаційних технологій в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій 23 травня, і здобув перше місце. Потрібно відзначити, що Богдан також працює в компанії «Енергія 2000» програмістом з розробки систем військових тренажерів.

Як сказав Ліон Фейхтвангер: «Талановита людина – талановита в усьому». Вітаємо з перемогою і бажаємо іти вперед і вірити в себе!