Викладачі та студенти кафедри відвідали VI Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D - 2023

12:25, 02-06-2023

Головна мета виставки - це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

Addit EXPO 3D - це виставка для тих, хто йде в ногу з часом, хто відкрив для себе простори технологій XXI століття, які найбільш динамічно розвиваються, хто усвідомлює, що третя промислова революція починається на наших очах.

Також в рамках постійного оновлення матеріальної бази нашої кафедри планується оновлення обладнання для 3D-друку! Адже сьогодні ми ознайомилися з останніми трендами та моделями.

Ну а щоб бути в курсі всіх подальших подій,які відбуваються на кафедрі ІПЗАС,приєднуйтесь до нашого телеграм каналу.