Вступ 2024: Тривога під час НМТ - що робити?

12:48, 02-06-2023

Як вплине тривалість повітряної тривоги на проходження НМТ?

У разі надходження сповіщення про повітряну тривогу під час проведення тесту учасників буде повідомлено про це і організовано їх вихід до укриття.

Відлік часу на проведення тестування буде призупинено.

Вплив тривалості тривоги на проведення тестування

Якщо повітряна тривога триватиме довше ніж 1 годину ‒ відповідальний за ТЕЦ може прийняти рішення не продовжувати проведення НМТ.

Виключенням є екзаменаційні, у яких НМТ проводять в одну зміну, але за умови, що повітряна тривога тривала не більше 2 год – 2 год 30 хв.

Якщо ж тестування через тривогу буде завершено

У разі ухвалення рішення про завершення НМТ в екзаменаційному центрі учасників буде повідомлено про можливість участі в тестуванні під час додаткових сесій.

У такому випадку учасники мають написати заяву щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткової сесії і надати її відповідальному працівнику екзаменаційного центру.