Маркетолог – як ключ до майбутнього

18:54, 05-06-2023

«ВА-АУ…….» Приблизно така реакція майже у кожного абітурієнта виникає вперше, заходячи до Державного університету телекомунікацій.

Навчання маркетингу у ДУТ-і має кілька переваг:

• Теоретичні знання:

Державний університет телекомунікацій – це заклад, що надає можливість отримати фундаментальні знання про маркетинг, його основні концепції, стратегії та інструменти. Ви будете вивчати принципи маркетингу, його історію, психологію поведінки споживача, маркетингові дослідження, рекламу Public Relation та багато іншого

• Практичні навички:

Багато вищих навчальних закладів надають отримати практичні навички у сфері маркетингу через практичні заняття, також це практикується у Державному університеті телекомунікацій, практичні заняття, проєкти, стажування або співпраця з реальними компаніями, усі ці аспекти дозволяють розвинути необхідні навички для успішної кар’єри у маркетингу, а також дозволяють розвинути аналітичні та комунікаційні вміння, креативність та управління проєктами.

• Мережа контактів:

Державний університет телекомунікацій надає можливість знайомитися з однодумцями та фахівцями у сфері маркетингу. Ви матимете можливість спілкуватися зі своїми однокурсниками, професорами, а також будете мати можливість взяти участь у маркетингових конференціях, семінарах та інших подіях.

• Актуальність знань:

Кафедра маркетингу Державного університету телекомунікацій стежить за сучасними тенденціями та інноваціями у сфері  маркетингу і забезпечує актуальність знань, що допоможе вирішувати вам сучасні виклики і задачі у цій галузі.

• Передостаннім не-менш важливим фактором для вступу – диплом та престиж:

Отримання вищої освіти у сфері маркетингу підтверджує вашу експертизу та може додати престижу до портфоліо, а диплом ДУТ- зможе посприяти отриманню роботи та кар’єрного зросту. До-речі щодо роботи та кар’єрного зросту, наступний, та останній фактор вступу до Державного університету телекомунікацій

• Високий рівень працевлаштування

А саме компанії:

• ITU - міжнародний союз електрозв’язку;
  • Hewlett-Packard (HP) – рішення самих комплексних завдань клієнтів;
  • Alcatel;
  • Work.ua;
  • Portaltele;
  • Global Bilgi;