Прохідний бал на НМТ-2023 та вступу до ВНЗ

11:19, 06-06-2023

Важливим аспектом цьогорічного Національного мультитесту (НМТ) є введення мінімального прохідного балу. Відтепер абітурієнти повинні набрати не менше 10% правильних відповідей з кожного предмета, щоб пройти тестування. Наприклад, для отримання максимального балу з мови, який становить 200 балів, випускнику необхідно набрати щонайменше 5 балів з 45 можливих.

Це нововведення спрямоване на забезпечення вищого стандарту знань та відбору найбільш компетентних студентів. Вимога до мінімального прохідного балу допоможе відокремити абітурієнтів, які мають базові знання з кожного предмета, від тих, хто не досягає необхідного рівня.

Це також сприятиме більш справедливому розподілу бюджетних місць. Завдяки мінімальному прохідному балу, університети зможуть вибрати найкращих абітурієнтів, які проявили свою компетентність та здібності у кожному предметі.

Запровадження мінімального прохідного балу на цьому році є кроком вперед у покращенні процесу вступу та якості освіти в Україні. Воно стимулює абітурієнтів до більш серйозної підготовки і забезпечує, що ті, хто отримує бюджетні місця, мають необхідні знання та вміння для успішного навчання.

НМТ-2023: прохідні бали з кожного предмету:

• Математика: 4 бали
  • Історія України: 6 балів
  • Іноземна мова: 4 бали
  • Фізика: 4 бали
  • Хімія: 4 бали
  • Біологія: 5 балів

Прохідний бал на Національний мультитест (НМТ) у 2023 році для бюджетних місць в університетах буде різним залежно від обраної спеціальності. Багато факультетів встановлять мінімальний прохідний бал на рівні 130 балів. Однак, для спеціальностей, таких як Право та Міжнародні відносини, вимоги до прохідного балу будуть підвищені до 140 балів, а для Медицини та Стоматології — до 150 балів.

Якщо абітурієнти планують вступити на контракт за спеціальністю 123 – Комп’ютерна інженерія, то їм достатньо мати 100 балів, що є мінімальним прохідним балом для багатьох спеціальностей на Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ).

У 2023 році Національний мультитест (НМТ) буде проводитися двічі: під час основної сесії, яка триватиме з 5 по 23 червня, і під час додаткової сесії, запланованої з 11 по 24 липня. Реєстрація школярів для участі у тестуванні проводилася з 3 квітня до 3 травня. Це дозволить абітурієнтам мати більше можливостей для підготовки та вибору найзручнішого для них часу для складання тесту.

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням: https://allmylinks.com/dut-kaf-ki. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!