XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графік захистів магістерських робіт денної форми навчання спеціальності Інженерія програмного забезпечення

14:55, 11-01-2022

18.01.2022р., АУД.326, 10:00

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор Машков Олег Альбертович

Заступник голови комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення Жебка Вікторія Вікторівна

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення Ільїн Олег Юрійович

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Щербина Ірина Сергіївна

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Поперешняк Світлана Володимирівна

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення Шутов Сергій Володимирович

 

1

Гріневич Павло Андрійович

Розробка програмного забезпечення для вибору оптимального маршруту перевезення вантажу з використанням нейронної мережі

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

2

Деревець Артем Валерійович

Застосування методології реактивного підходу при розробці високо навантажених систем із застосуванням Project Reactor Java

Шевченко С.М.

К.п.н., доцент

3

Бондаренко Павєл Вячеславович

Підвищення ефективності системи планування та оптимізації транспортних перевезень на основі генетичного методу

Негоденко О.В.

К.т.н., доцент

4

Боровик Роман Павлович

Вдосконалення системи руху для штучного інтелекту з використанням нейронних мереж

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

5

Борук Вадим Юрійович

Розробка системи на базі технологій штучного інтелекту для ігор в жанрі RTS

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

6

Копаєв Данііл Олександрович

Розробка системи прийняття рішень для оптимізації баз даних на основі нейронних мереж           

Негоденко О.В.

К.т.н., доцент

7

Вітусевич Євгеній Сергійович

Розробка комплексної методики виявлення вразливостей WEB- додатків

Негоденко О.В.

К.т.н., доцент

8

Гнатюк Владислав Іванович

Оптимізація ORM технологій Entity Framework Core за допомогою розширення T-SQL

Бондарчук А.П.

Д.т.н., професор

9

Горелов Артем Ігорович

Розробка інтелектуальної системи розумного будинку для розпізнавання домашніх тварин за допомогою нейронних мереж

Трінтіна Н.А.

К. т. н., доцент

 

18.01.2022р., АУД.325, 10:00

Комісія № 9

 

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, доцент Бичков Олексій Сергійович

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Негоденко Олена Василівна

 

Члени комісії:

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Шевченко Світлана Миколаївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Коба Андрій Борисович 

 

1

Бабій Дмитро Володимирович

Вдосконалення інформаційної системи автоматизованого продажу за допомогою технології штучного інтелекту 

Щербина І.С.

К.т. н., доцент

2

Балашова Єлизавета Олександрівна

Удосконалення інформаційної технології для оцінки та підвищення функціональної стійкості мережі за допомогою теорії графів    

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент

3

Ільюкевич Гліб Олегович

Реалізація інтелектуальної системи розпізнавання об’єктів із застосуванням нейронних мереж

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

4

Козак Андрій Сергійович

Підвищення якості передачі даних за допомогою алгоритму стиснення зображень

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

5

Колодюк Андрій Васильович

Удосконалення інформаційної технології пошуку оптимального рішення на основі методів оптимізації

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент

6

Бріт Ярослав Олегович

Розробка системи контролю осанки людини при роботі за комп’ютером на основі методів машинного навчання       

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент

7

Кривов'яз Юрій Олександрович

Підвищення ефективності промислових підприємств на основі нейронних мереж

Щербина І.С.

К.т. н., доцент

8

Петрухно Тарас Олександрович

Удосконалення методики WEB-розробки за допомогою технологій PWA та багатопотоковості

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент

9

Маяраш Дарина Геннадіївна 

Розробка методики управління інформаційними мережами на базі систем операційної та бізнес-підтримки

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент

10

Чепур Марина Костянтинівна

Розробка геоінформаційної системи моніторингу стану мережі на основі теорії стійкості

Жебка В.В.

Д.т.н., доцент


19.01.2022р., АУД.326, 10:00

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор Машков Олег Альбертович

Заступник голови комісії:

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Жебка Вікторія Вікторівна

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення Ільїн Олег Юрійович

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Щербина Ірина Сергіївна

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Поперешняк Світлана Володимирівна

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення Шутов Сергій Володимирович

 

1

Максименко Руслан Сергійович

Удосконалення інформаційної системи для автоматизації аналітичної діяльності компанії Velo Kyiv із застосуванням машинного навчання

Золотухіна О.А.

К.т. н., доцент

2

Кутц Андрій Валерійович   

Реалізація інтелектуальної системи розпізнавання емоцій із застосуванням нейронних мереж         

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

3

Нагорний Євген Олегович

Застосування інформаційно-орієнтованих технологій Unity DOTS для підвищення продуктивності мобільних додатків

Бондарчук А.П.

Д.т.н., професор

4

Сабадах Владислав Сергійович

Розробка методики створення бота у відеоіграх в жанрі шутер на основі штучного інтелекту

Золотухіна О.А.

К.т. н., доцент

5

Стоян Микола Олександрович

Оптимізація розробки Web-проектів та складних додатків за допомогою фреймворків

Негоденко О.В.

К.т.н., доцент

6

Сьомін Денис Андрійович

Розробка інформаційної технології  для класифікації та пошуку об’єктів зображення за допомогою машинного навчання

Негоденко О.В.

К.т.н., доцент

7

Тілік Дмитро Олексійович

Методика класифікацій тексту за допомогою нейронної мережі на JavaScript

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

8

Треньов Микита Георгійович

Розробка інформаційної системи для розпізнавання об’єктів з відеопотоку за допомогою технології комп’ютерного зору

Гребенюк В.В.

Доктор філософії

9

Христич Богдан Валерійович

Розробка інформаційної системи для аналізу демографічних процесів на основі методів машинного навчання

Трінтіна Н.А.

К. т. н., доцент


Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 1 074