XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Захист на кафедрі ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

09:36, 10-06-2022

ЗАХИСТ МАГІСТРІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

13.06.2022р.

Час: 14:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83643491700?pwd=RFdBQ0d0dEpTdnpqWmpNWWxQUWZLZz09
Ідентифікатор: 836 4349 1700
Код доступу: ksDp1k

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна.

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович

 

 

 

1

Коновал Андрій

Сергійович

Розробка програмного забезпечення виявлення

ознак маніпуляції в повідомленнях в мережі

інтернет

Бондарчук А.П. д.т.н..,

проф.

2

Лихвар Артем

Володимирович

Підвищення ефективності оцінки

супроводжуваності об’єктно-орієнтованого

програмного забезпечення методами статистичного

аналізу

Негоденко О.В.

к.т.н.,доц.

3

Печериця Віталій

Валентинович

Розробка методики прототипування обєктів

інформаційної системи на базі технології Java

Script , Node. JS

Бондарчук А.П. д.т.н..,

проф.

4

Трофименко

Вадим

Володимирович

Google BigQuery як альтернатива MySQL в контексті мікросервісної архітектури

Жебка В.В. д.т.н., доц.

 

ЗАХИСТ БАКАЛАВРІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Коли: 14.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83643491700?pwd=RFdBQ0d0dEpTdnpqWmpNWWxQUWZLZz09
Ідентифікатор: 836 4349 1700
Код доступу: ksDp1k

Комісія № 8

 

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович.

 

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна.

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович

 

 

 

 

 

 

1

Агапов Андрій

Олександрович

Розробка програмного забезпечення для довідково-

інформаційної системи туристичного агенства

Негоденко О.В. к.т.н., доц

 

 

2

Галеєв Владислав Володимирович

Розробка гри – стратегії з використанням технології Unity

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

3

Гончар Владислав Віталійович

Розробка  телеграм-боту мовою Java для вивчення англійської мови.

Зінченко О.В. Д.т.н., доц.,

 

4

Данилюк Олексій Сергійович

Розробка системи калькуляції собівартості мовою Java

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

5

Денсон Даніель Анатолійович

Розробка платформи 2D гри з використанням ігрового рушія Unity

 

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

6

Єрмак Богдан Станіславович

Розробка гри «Mighty Tood» жанру платформер на основі двигуна Unneal Engine

Негоденко О.В. к.т.н., доц.

 

7

Кенгерлі  Ельмар Фаігович

Розробка настільної гри «Монополія» мовою Java та бібліотекою Telegram API

Негоденко О.В. к.т.н., доц.

 

8

Мягких Микита Олександрович

Розробка гри «Ovt Def» у жанрі «Tower defense»  з використанням платформи Unity мовою С#

Негоденко О.В. к.т.н., доц.

 

9

Пелюховський Сергій Сергійович

 

Розробка додатку для спільних поїздок працівників компанії, з використанням NET Core та entity FRAMEWORK

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

10

Сендецький Микола Ігорович

Розробка гри у жанрі симулятор мовою С# на двигуні  Unity «Delivert Service»

Коба А.Б. ст. викл.

 

11

Струпінський Ілля Юрійович

Розробка телеграм-бота для роботи туристичного агентства «Uni-Travel» мовою Python

 

Коба А.Б., ст.викл.

 

12

Файрушин Роман Віталійович

Розробка програмного забезпечення  для обмну нерухомості мовою С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

             

 

Коли: 14.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/84424316198?pwd=L0kzWm9xNkhOUjBVZFhXZW1YdWQ5dz09
Ідентифікатор конференції: 844 2431 6198
Код доступу: hd3wjp

Комісія № 9

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор

Бичков Олексій Сергійович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення

Негоденко Олена Василівна

 

 

Члени комісії:

доцент кафедри технологій цифрового розвитку

Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення

Коба Андрій Борисович.

 

 

1

Бірса Олександр Андрійович

Розробка навчальної платформи на основі CRM системи

Жебка В.В. д.т.н., доц.

2

Конкін Владислав Олександрович

Розробка відеогри «Immortal heroes» мовою С#

Жебка В.В. д.т.н., доц.

3

Лашко Олексій Вікторович

Розробка системи обробки відгуків з використанням засобів мови PYTHON

Жебка В.В. д.т.н., доц.

4

Левкович Артем Васильович

Програмний модуль моніторингу товарообігу в мережі інтернет

Жебка В.В. д.т.н., доц.

5

Мала Юлія Володимирівна

Розробка музичного додатку “Sound X”  допомогою мови програмування Swift

Жебка В.В. д.т.н., доц.

6

Нетребенко Арсеній Олександрович

Розробка чат-боту для відстежування метеорологічних умов мовою Node. JS

Жебка В.В. д.т.н., доц.

7

Окупнярек Катерина Олегівна

Розробка програмного забезпечення  для управління фільмотекою мовою С#

Жебка В.В. д.т.н., доц.

8

Сидоренко Владислав Олександрович

Розробка програмного забезпечення для обліку обладнання лабораторій кафедр засобами мови С#

Золотухіна к.т.н., доц.

9

Франчук Максим Олегович

Розробка інформаційної системи для обслуговування домофонних систем ”Домофон” мовою JAVA

Коба А.Б. ст. викл.

10

Хотченко Ярослав Павлович

Розробка інформаційної системи для комунікації групи осіб з відео та аудіо зв’язком мовою програмування Typescript

Негоденко О.В. к.т.н., доц.

11

Шевцова Тетяна Ігорівна

Розробка цифрової платформи для власників тварин на основі Node. JS та React.SS

Жебка В.В. д.т.н., доц.

12

Якіменко Дмитрій Вячеславович

Розробка Telegram- бота з багатокористувацького PRG - грою у жанрі кіберпанк.

Негоденко О.В. к.т.н., доц.

 

 

ЗАХИСТ БАКАЛАВРІВ ДЕННОЇ ФОРМИ КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Коли: 15.06.2022р.

Час: 13:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/81113577389?pwd=S2dWdWhJWElna1p1VHlGb0JoTjhPQT09 
Ідентифікатор конференції: 811 1357 7389 
Код доступу: 123456

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович.

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна.

 

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна.

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович.

 

 

1

Баглай Владислав Олегович

Розробка web-додатку для керування торгівлею та складського обліку на платформі ASP.NET Core Blazor

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

2

Бондар Дмитро Володимирович

Розробка програмного забезпечення для прогнозування продажів товарів мовою Python

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

3

Буряк Роман Володимирович

Розробка відеогри «Cards Pool» в жанрі карткова з використанням двигуна  Unity

Дібрівний О.А.Доктор философии

4

Вероівська Анастасія Олексіївна

Розробка Front End частини платформи для конференцій на Angular фреймворку

Корецька В.О. к.п.н., доц.,

5

Войцеховський Юрій Юрійович

Розробка програмного забезпечення для автоматизації процесу ведення навчальної карти студента засобами мови С#

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

6

Волощук Роман Миколайович

Розробка телеграм-додатку спільної гри  покер мовою Python

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

7

Воронецький Микита Андрійович

Створення сервісу для автоматизації роботи складу товарів мовою С#

Коба А.Б. старший викладач

8

Гаврилюк Валерій Олександрович

Розробка чат-боту для моніторингу стану навколишнього середовища мовою Python

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц..

9

Гень Олександр Анатолійович

Розробка програмного забезпечення для підтримки процесів закупівлі та обліку товарів на складі мовою С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

10

Дзененко Владислав Олегович

Розробка програмного забезпечення  з обліку товарів магазину на платформі WIX

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

Коли: 15.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/84424316198?pwd=L0kzWm9xNkhOUjBVZFhXZW1YdWQ5dz09
Ідентифікатор конференції: 844 2431 6198
Код доступу: hd3wjp

Комісія № 9

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор

Бичков Олексій Сергійович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення

Негоденко Олена Василівна

 

 

Члени комісії:

доцент кафедри технологій цифрового розвитку

Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення

Коба Андрій Борисович.

 

 

1

Євтаєв Ярослав Олександрович

 

Розробка гри "Mine Racing" жанру перегони в кубічній стилістиці на мові програмування С# за допомогою ігрового двигуна Unity

Дібрівний О.А.Доктор философії

2

Єздакова Анастасія Сергіївна

 

Розробка програмного забезпечення  з обліку витратного матеріалу салонів краси з використанням мови програмування С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

3

Жужков Денис Ігорович

Розробка систем автоматизації побудови web сторінок з використанням Pug та Sass процесорів

Бондарчук А.П., д.т.н., проф

4

Заїчко Ілля Олегович

 

Розробка web-сервісу для онлайн автомобілів мовою С#

Поперешняк С.В. к.т.н., доц.

5

Зверінський Андрій Юрійович

 

Розробка програмного забезпечення для організаціії документообігу навчальної частини інституту мовою С#

БондарчукА.П. Д.т.н., проф.

6

Зволинська Альона Аркадіївна

Розробка мобільного ігрового додатку  «Правда або Дія» під систему Android з використанням мови Java

Поперешняк С.В. к.т.н., доц.

7

Івлєв Ростислав Володимирович

Розробка кросплатформного криптовалютного гаманця на С++

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

8

Ігнатова Марія Володимирівна

Розробка гри у жанрі візуальна новела на ігровому двигуні Unity

Дібрівний О.А. Доктор філософії

9

Карнацький Станіслав Сергійович

 

 

Розробка програмного забезпечення для реабілітації при афазії засобамиС#, WPF. Спецчастина: розробка програмного модуля для відпрацювання вправ зі звуками

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

10

Карпенко Богдан Анатолійович

Багатозадачність на Ардуїно на основі операційної системи реального часу FreeRTOS

Корецька В.О. к.п.     .н., доцент

11

Кирпичов Олександр Петрович

Вебсервис асистента для студентів та учнів «Assist Eazy» мовою С#

Поперешняк С.В. к.т.н., доц.

 


Коли: 16.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83643491700?pwd=RFdBQ0d0dEpTdnpqWmpNWWxQUWZLZz09
Ідентифікатор: 836 4349 1700
Код доступу: ksDp1k

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович.

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна.

 

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна.

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович.

 

 

1

Добрівський Олександр Валерійович

Розробка системи  для забезпечення контролю транспортних засобів  мовою С#

Трінтіна Н.А. к.т.н.,доц.

2

Зінь Андрій Миколайович

Розробка web-додатку для бази відпочинку мовою Java Script

Яскевич В.О., к.т.н.

3

Іванюк Валерія Олександрівна

Розробка мобільної гри для ОС IOS на Unity жанру «Три в ряд» мовою С#

Коба А.Б. ст. викл.

4

Ігнатюк Данило Сергійович

Розробка web-додатку рекрутінгу для прискорення процесу найму співробітників до компанії мовою C#

Коба А.Б. ст. викл.

5

Кириллов Микола Вячеславович

Розробка сервісу налаштувань прав користувачів у корпоративних додатках мовою С#

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

6

Кобиляцький Ілля Анатолійович

 

Розробка програмного забезпечення  для автоматизації процесів прийому та видачі замовлень швейного виробництва мовою програмування С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

7

Коваленко Володимир Миколайович

Розробка гри у жанрі Tower Defense на Unity за допомогою мови програмування С#

к.т.н., доц.. Трінтіна Н.А.

8

Ковальов Денис Дмитрович

Розробка гри у жанрі Action-RPG “Brave Archer” на платформу Anroid з використанням двигуна Unity

Дібрівний О.А., доктор філософії

9

Козлова Юлія Сергіївна

 

Розробка гри «Cave» в жанрі 2D платформер використанням двигуна  Unity

Дібрівний О.А.Доктор философии

10

Кондратюк Данило Сергійович

 

Розробка ERP (Enterprise resource management) для керування інститутом на основі Microsoft Dynamics NAV мовою C/AL

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

11

Коровецький Володимир Володимирович

Розробка програмного забезпечення для контролю та GPS моніторингу транспорту мовою Java

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

Коли: 16.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/84424316198?pwd=L0kzWm9xNkhOUjBVZFhXZW1YdWQ5dz09
Ідентифікатор конференції: 844 2431 6198
Код доступу: hd3wjp

Комісія № 9

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор

Бичков Олексій Сергійович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення

Негоденко Олена Василівна

 

 

Члени комісії:

доцент кафедри технологій цифрового розвитку

Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення

Коба Андрій Борисович.

 

 

1

Король Роман Євгенійович

Розробка програмного забезпечення з контролю щоденних грошових витрат мовою С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

2

Косенко Андрій Павлович

Розробка гри «Shoot and run» жанр шутер мовою С#

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

3

Котул Олександр Юрійович

Розробка web-додатку для генерації SQL коду мовою JavaScript

Поперешняк С.В. к.т.н., доц.

4

Кравчук Владислав Сергійович

Розробка програмного забезпечення  для визначення успішності начання студентів з використанням мови програмування С#

Гаманюк І.М.
ст. викл.

5

Кряж Ілля Максимович

Розробка інтернет-сервісу для спілкування між користувачами мовою Python

Штімерман А.М.

6

Леньо Володимир Ярославович

Розробка гри "Szwargot" у жанрі платформер на двигуні Unity

Дібрівний О.А. Доктор філософії

7

Личаний Владислав Андрійович

Розробка гри жанру екшин-рогалик «Undergrounder» для платформи Android на двигуні Unity

Дібрівний О.А. Доктор філософії

8

Лозінський Станіслав Вадимович

Розробка web-додатку для перевірки HTML форми мовою JavaScript

Коваленко Д.С.

9

Лугина Олександр Володимирович

Розробка телеграм-боту «Тамагочі» мовою Python

Гаманюк І.М.
ст. викл.

10

Луппа Олексій Андрійович

 

Розробка програмного забезпечення для тестування пацієнтів у психолога з використанням технології Node.js та React

Гаманюк І.М. ст. викл.

11

Матвійчук Артем Миколайович

 

Розробка додатку для оптимізації процесу обслуговування в закладах громадського харчування мовою С#

Жебка В.В. д.т.н., доц.


Коли: 17.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83643491700?pwd=RFdBQ0d0dEpTdnpqWmpNWWxQUWZLZz09
Ідентифікатор: 836 4349 1700
Код доступу: ksDp1k

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович.

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна.

 

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна.

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович.

 

 

1

Кочура Богдан Віталійович

Розробка гри “TripleShot” жанру платформер  мовою С#

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

2

Кухаренко Юрій Дмитрович

Розробка веб-сервісу контролю навчального процесу студентів мовою Java Script

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц..

3

Матківський Аскольд Олегович

Розробка програмного забезпечення  для касових апаратів коворкінгів мовою С#

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц..

4

Машлянка Денис Валерійович

Створення чат-боту для лізингу автомобілів мовою С#

Коба А.Б. ст. викл.

5

Мидинський Олег Ігорович

Розробка гри у жанрі Tower Defense з використанням двигуна Unity на мобільну платформу Android

Дібрівний О.А. Доктор філософії

6

Митяй Олег Володимирович

Розробка веб-сервісу для перевірки і оцінювання знань мовою Java

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

7

Міщук Андрій Юрійович

 

 

Розробка програмного забезпечення для реабілітації при афазії засобами С#, WPF. Спецчастина:розробка програмного модуля для відпрацювання вправ письмової мови

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

8

Морозов Олександр Олегович

Розробка системи «OnBoardingTracker»  для відстеження кандидатів мовою C# та Java Script

Дібрівний О.А. Доктор філософії

9

Музика Антон Павлович

Розробка гри «The loss of Bagrash» в жанрі покрокова стратегія на двигуні  Unity

Дібрівний О.А.

Доктор філософії

10

Музика Владислав Павлович

Розробка програмного забезпечення для шифрування та дешифрування файлів  мовою С#

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

11

Мурзін Антон Олександрович

 

Розробка гри «ЗРЕR» в жанрі Tower Depense на Unity

Дібрівний О.А.Доктор философии

 

Коли: 17.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/84424316198?pwd=L0kzWm9xNkhOUjBVZFhXZW1YdWQ5dz09
Ідентифікатор конференції: 844 2431 6198
Код доступу: hd3wjp

Комісія № 9

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор

Бичков Олексій Сергійович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення

Негоденко Олена Василівна

 

 

Члени комісії:

доцент кафедри технологій цифрового розвитку

Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення

Коба Андрій Борисович.

 

 

1

Мельник Максим Аркадійович

Розробка web-додатку «Веб-порталу Університету» мовою С#

Поперешняк С.В. к.т.н., доц..

2

Овдієнко Марк Владиславович

 Розробка гри жанру «Ариада» мовою С#

Дібрівний О.А. Доктор філософії

3

Павленко Максим Вадимович

 

Розробка web-додатку для створення стратегії виконання та відстеження прогресу поставлених цілей на основі бібліотеки React.JS

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

4

Панібратов Андрій Іванович

 

Розробка програмного забезпечення для автоматизації обліку сплати комунальних послуг громадян мовою С#

Золотухіна О.А. к.т.н., доцент

5

Позняк Ярослав Ігорович

Розробка розумного нашийника для тварин на базі мікроконтролера ARpuino UNO та мови С++

БондарчукА.П. д.т.н., проф.

6

Полтавець Наталія Віталіївна

Розробка мобільного додатку для В2С – продажі мовою Dart

Коваленко Д.С.

7

Потєєва Дар'я Максимівна

 

Створення UI/UX для мобільного додатку "Easy English" для підвищення взаємодії з кінцевим користувачем

Корецька В.О. к.п.н., доц.,

8

Приходько Дмитрій Анатолійович

Розробка  додатку самоменеджменту засобами React.js, Node.js

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

9

Резніченко Ігор Васильович

 

Розробка мобільної онлайн гри  «Шашки» з використанням алгоритмуоцінки вмінь гравця мовою С#

Катков Ю.І. к.т. н., доцент

10

Руденко Віталій Дмитрович

 

Оптимізація параметрів інтерфейсу сайту  університету на основі ux досліджень та подальшого прототипування додатку

Жебка В.В. д.т.н., доц.

11

Рудий Андрій Сергійович

 

Розробка гри жанру платформер на мові програмування С# за допомогою ігрового двигуна  Unity

Дібрівний О.А.доктор философии

 


Коли: 20.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83643491700?pwd=RFdBQ0d0dEpTdnpqWmpNWWxQUWZLZz09
Ідентифікатор: 836 4349 1700
Код доступу: ksDp1k 

Комісія № 8

Голова комісії:

проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор

Машков Олег Альбертович.

 

Заступник голови комісії:

Завідувач кафедри технологій цифрового розвитку

Жебка Вікторія Вікторівна.

 

 

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення

Ільїн Олег Юрійович;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Щербина Ірина Сергіївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Поперешняк Світлана Володимирівна.

 

 

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри інженерії програмного забезпечення

Шутов Сергій Володимирович.

 

 

1

Полонський Даніїл Назарович

Проектування та розробка web-додатку для електронної комерції мовою програмування PHP

Яскевич В.О. к.т.н.

2

Савенко Вадим Володимирович

 

Розробка гри в жанрі 2D платформер   " Hill Climbing" з використанням двигуна Unity.

Дібрівний О.А.доктор философии

3

Сарданов Володимир Ігорович

Розробка адаптивного web-додатку за допомогою HTML, CSS та мовою програмування Java Script

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц..

4

Скуратовський Андрій Володимирович

Розробка автоматизованої системи пост-реєстраційної обробки користувачів на мові С#

Дібрівний О.А.доктор философии

5

Слободянюк Олег Ігорович

Розробка мобільного додатку для читання електронних книг мовою Python

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц..

6

Собко Іван Іванович

 

Розробка програмного забезпечення  для перевірки виконання завдань мовою С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

7

Сокирко Дмитро Олександрович

 

Розробка гри жанру стратегія у реальному часі на мові програмування С# за допомогою ігрового двигуна  Unity

Дібрівний О.А.доктор философии

8

Соловейкін Олексій Миколайович

Розробка веб-сервісу для проведення дистанційного іспиту з використанням фреймворку ASP.NET Core

Гаманюк І.М. ст. викл.

9

Соловйов Кирило В'ячеславович

Розробка програмного забезпечення  для захисту користувацьких файлів засобами мови С#

Золотухіна О.А. к.т.н., доц

10

Стратієнко Серафим Юрійович

Розробка додатку Money tracker «Qoolize» мовою С#

Зінченко О.В. д.т.н., доцент

11

Францев Антон Володимирович

Розробка програмного забезпечення  для обліку комутаційного обладнання мовою Python

Гаманюк І.М. ст. викл.

 

 

Коли: 20.06.2022р.

Час: 10:00

Приєднатись до захистів на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/84424316198?pwd=L0kzWm9xNkhOUjBVZFhXZW1YdWQ5dz09
Ідентифікатор конференції: 844 2431 6198
Код доступу: hd3wjp

Комісія № 9

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор

Бичков Олексій Сергійович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення

Негоденко Олена Василівна

 

 

Члени комісії:

доцент кафедри технологій цифрового розвитку

Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Трінтіна Наталія Альбертівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення

Яскевич Владислав Олександрович

 

Секретар комісії:

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення

Коба Андрій Борисович.

 

 

1

Халецький Віталій Сергійович

Розробка SPA-додатку для комунікації користувачів інтернет ресурсуна основі технології Node.js

Золотухіна О.А. к.т.н., доц.

2

Цатурян Едуард Русланович

Розробка веб-сервісу ведення нотаток з обладнання з використанням мови програмування С#

Гаманюк І.М. ст. викл.

3

Черепаха Артем Андрійович

Розробка мобільної гри в жанрі три в ряд з використанням ігрового двигуна Unity

Дібрівний О.А. доктор філософії

4

Швецов Владислав Ігорович

Розробка Телеграм боту для знайомств мовою програмування Python

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

5

Шибаєва Тамара Дмитрівна

Розробка програмного забезпечення «Фінансовий моніторінг» мовою Kotlin

Поперешняк С.В. к.т.н., доц..

6

Шлямар Максим Ігорович   

Розробка серверної та клієнтської частини інтернет- магазину мовою JavaScript

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

7

Юкін Кіріл Дмитрович

Розробка програмного забезпечення для безпеки кіберігор (штучного інтелекту) за допомогою open AI

Трінтіна Н.А. к.т.н., доц.

8

Юрченко Марія Юріївна

 

Розробка CRM-системи для готелів на основі Microsoft Dynamics CRM мовою програмування С# та JS

Негоденко О.В. к.т.н.,доц.

9

Ярош Артем Олегович

Розробка телеграм-боту з метою покрашення процесу реалізації продуктів побутової хімії мовою JavaScript

Жебка В.В. д.т.н., доц.

10

Аль Аманд Денис Рабійович

Розробка телеграм бота для моніторингу курсу криптовалют

Ільїн О.О. д.т.н., професор


Шановні абітурієнти!

Надаємо допомогу абітурієнтам по питанням вступу у 2022 році до Державного університету телекомунікацій

Детальніше

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 1 129