DevOps Course for Teachers від компанії SoftServe - партнера кафедри Інженерії програмного забезпечення

09:56, 15-06-2022

DevOps Course for Teachers - це безкоштовний курс для освітянської спільноти розроблений глобальною IT компанією SoftServe спільно з Харківським IT Кластером.

Курс проходитиме під керівництвом ментора SoftServe IT Academy.

Обов'язкова попередня реєстрація: https://hubs.ly/Q01 djdLy0

Впрордовж двох місяців інтенсивного навчання, ви:

• здобудете знання і навички роботи в операційній системі Linux;
  • навчитесь писати сценарії на Bash для автоматизації задач;
  • ознайомитесь з процесом розгортання web-додатків та сервісами хмарних обчислень на прикладі Amazon (AWS) Google (GCP);
  • систематизуєте знання із компютерних мереж.

А також зможете отримати сертифікат про проходження курсу, обсягом 108 годин. Для цього потрібно представити робочу навчальну програму з використанням отриманих знань? Як потрапити? Жодних вступних іспитів та особливих вимог. Основне - бажання професійно розвиватись. До зустрічі онлайн!

Старт програми: 29 червня

Тривалість: 2 мiсяцi

Розклад: двічі на тиждень, у понеділок та середу, 9.00-11.00.

Формат: онлайн