Як вивчати англійську студентам-програмістам, щоб мати достатньо знань для роботи в ІТ

16:05, 23-09-2022

В університетах вже розпочалось навчання і першокурсники обіцяють батькам (а деякі і собі) вчитись як ніколи). На жаль з часом мотивація у багатьох зникає, часу на навчання йде все менше, особливо на непрофільні дисципліни. Та однією з найважливіших вимог при працевлаштуванні у круті ІТ-компанії є достатній рівень англійської мови, оскільки левова частка замовників української IT-індустрії – це закордонні клієнти, то володіння найпоширенішою у діловому світі мовою – обов’язкове. Причому – потрібно оволодіти нею на високому рівні. Це – необхідний мінімум сьогодення.

Партнер кафедри Інженерія програмного забезпечення компанія Yalantis запрошує студентів відвідати вебінар, який проведе English Teacher компанії Yalantis Юлія Ткаченко.

По що будуть говорити:

Які мінімальні знання англійської потрібні, аби працевлаштуватись в ІТ?

Як ефективно вивчати англійську та які сервіси використовувати, аби поліпшити рівень?

Яким спеціальностям потрібен високий рівень англійської?

Коли: 29 вересня, 18:00

Де: Zoom