Поєднання практики та теорії у межах неформальної освіти на базі компанії Epam

11:32, 16-02-2023

Підготовка магістрів спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення тісно пов’язана з практичною взаємодією компаній-партнерів кафедри Інженерія програмного забезпечення.

Вже другий рік кафедра співпрацює за договором про неформальну освіту про партнерство й співробітництво з компанією Epam. В цьому році за програмами Epam Master's Program  з напрямків Solution Architecture та Big Data студенти вправно поєднують навчання в Університеті та практичні заняття на базі компанії Еpam.

14 лютого 2023 року відбулася онлайн зустріч з кураторами проєкту Epam Master's Program  Yuliya Tresko, Tatiana Orzaeva, Olha Kudoiarova та завідувачем кафедрою Негоденко Оленою, на якій обговорили шляхи та перспективи подальшого співробітництва, а також проходження студентами практики на базі компанії Epam з відповідних напрямків.

Набути практичний досвід, можливість отримати ментора, поспілкуватися із фахівцями-експертами у галузі ІТ – одна із сходинок формування своє професійної діяльності.