Дуальна освіта – запорука успішного входження в IT-професію

18:03, 20-02-2023

Засновником дуальної освіти вважають Німеччину. Від неї цю систему перейняли Канада, Австрія, Швейцарія та інші країни. В Україні дуальне навчання пілотували з 2015 року. Дуальність означає «подвійність», це – процес тісної взаємодії освітніх установ і роботодавців з успішної професійної та соціальної адаптації майбутнього фахівця.

Починати свій шлях у професійну діяльність ще у студентські роки є можливим для студентів 4 курсу спеціальності  121 Інженерія програмного забезпечення. Адже кафедра співпрацює з партнерами – ІТ-компаніями, на базі яких формується українська еліта ІТ. Так, наша студентка Діана Сторчак успішно пройшла тестування і тепер буде навчатися за дуальною формою в компанії Huawei, з якою Університет тісно співпрацює вже багато років.

Поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста заклад вищої освіти готує разом з підприємством, є реальним шансом для подальшого працевлаштування та усвідомлення студентом переваг та недоліків майбутньої професії.