Практичний досвід майбутньої кар'єри на UGEN IT Career Challenge

18:16, 06-03-2023

Одним із важливих елементів навчання студентів кафедри Інженерія програмного забезпечення є співпраця з найкращими ІТ-компаніями, які пропонують безліч можливостей та івентів.

7 компаній і 7 різних IT-професій вже чекають тебе на UGEN IT Career Challenge.  Приходь на зустріч із своїм майбутнім ІТ-роботодавцем! Компанії-учасники: SoftServe, GlobalLogic, Jooble, Readdle, appflame, SQUAD, EY, Boosta.

Ми приготували для тебе:

• 7 воркшопів з експертами, на яких ти почуєш про їх практичний досвід й кар'єрний шлях;
  • індивідуальну зустріч із рекрутером, яка допоможе тобі відчути себе на справжній співбесіді;
  • сертифікат про проходження курсу і подарунки для найактивніших.

Коли? 13-21 березня

Де? онлайн