ВСТУП 2022: НОВІ ПРАВИЛА

19:23, 17-05-2022

ДЛЯ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРА ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬСЯ:

• на бюджет та контракт на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування»,12 «Інформаційні технології», тобто спеціальності:
    • 121 Інженерія програмного забезпечення,
    • 122. Комп’ютерні науки,
    • 123. Комп’ютерна інженерія,
    • 124 Системний аналіз,
    • 125 Кібербезпека,
    • 126 Інформаційні системи і технології,
    • 051 Економіка,
    • 054 Соціологія,
    • 073 Менеджмент,
    • 075 Маркетингу,
    • 076 Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,
    • 281 Публічного управління та адміністрування

результати Національного мультипредметного тесту 2022 або ЗНО 2019-2021 років;

• для вступу на інші спеціальності, а саме:
    • 172 Телекомунікації та радіотехніка,
    • 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

результати Національного мультипредметного тесту або ЗНО 2019-2021 років (бюджет) або розгляду мотиваційного листа (контракт).

Основні етапи вступу на бакалавра:

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.

Подання заяв для вступу – з 29 липня до:

8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів (які складатимуться з 9 до 16 серпня);

23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту.

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00.

Зарахування:

• бюджет – 5 вересня;
  • контракт – визначають правилами прийому закладу, але не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬСЯ:

• на бюджет та контракт на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування»,– результати магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) + фахового іспиту у закладі освіти
  • для вступу на інші спеціальності – результати фахового іспиту закладів освіти (бюджет) або розгляду мотиваційного листа (контракт).

ЄВІ / ЄФВВ в 2022 році для всіх скасовано.

Основні етапи вступу:

Реєстрація для складання МТНК – з 27 червня до 18:00 18 липня

Основна сесія  МТНК – з 10 до 17 серпня, додаткова – з 7 до 10 вересня. *Спеціально організована сесія МТНК та МКТ проводиться у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України.

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 серпня.

Подання заяв для вступу розпочинається 16 серпня та завершується:

• 23 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди замість МТНК;
  • 15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК або тільки фахового іспиту в закладі освіти.

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 20 вересня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 24 вересня.

Зарахування:

• бюджет – 25 вересня
  • контракт – визначається правилами прийому закладу, але не пізніше 30 листопада.

Переведення на вакантні місця – до 10 жовтня.

Буде збережена можливість скористатись спеціальними умовами конкурсного відбору для деяких категорій вступників, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій.

МТНК – комп’ютерний тест, який потрібно скласти у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (як і НМТ) в Україні чи деяких інших країнах Європи. Перелік країн і міст, де можна буде пройти МТНК, невдовзі з’явиться на сайті УЦОЯО. Невдовзі в УЦОЯО також мають опублікувати характеристики цього тесту.

Фаховий іспит складається в закладі освіти, куди подано заяву на вступ.

За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії.

Aдреса університету: м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

Телефон приймальної комісії: (044) 248-85-93; 249-25-91.

Emailpk@dut.edu.ua