Як не помилитись у виборі професії

16:25, 22-05-2022

Чи знаєте ви, що у світі нараховують близько сорока тисяч професій, причому щороку зникають десятки старих і виникають сотні нових спеціальностей?! Деякі професії просто змінюють назви, «підлаштовуючись» під сучасність, деякі – зникають назавжди, інші – тільки зароджуються…

Сьогодні в Україні використовується чотирирівнева класифікація спеціальностей, а всі професії поділяються на пʼять типів: «людина - природа», «людина - техніка», «людина - знакова система», «людина - художній образ», «людина - людина».

Саме останній тип є найбільш важливим і актуальним у сучасному глобалізованому світі. І саме спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» дає можливість повною мірою досягти майстерності у комунікації та управлінні аудиторією, саме ця спеціальність дозволяє фахово здійснювати діяльність, повʼязану з вирішенням стратегічних завдань державних органів, підприємств, установ, організацій у певній галузі суспільного виробництва і держави в цілому, опанування саме цією спеціальність дає змогу в найкращий спосіб використати всі ресурси задля досягнення пріоритетних цілей державної політики.

Сучасне публічне управління розглядається як владний вплив на життєдіяльність людини з боку органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій шляхом застосування низки механізмів (економічних, адміністративних, інформаційно-психологічних та ін.), а публічне адміністрування розуміється як складова публічного управління, регламентована законами та іншими нормативно-правовими актами.

Тож, якщо ВИ мрієте стати управлінцем нового покоління,

розвивати рідну державу та покращити світ в цілому –

ВИ не помилилися,

ВАШ вибір правильний,

ВАМ точно до нас,

на КАФЕДРУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ!

АБІТУРІЄНТИ 2022, ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!