Запрошуємо до навчання на кафедру Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем!

09:33, 08-06-2022

Після перемоги прийде час відбудовувати міста. Такі ж гарні, але вже більш високотехнологічні та комфортні. А тепер уяви, що саме ти будеш приймати безпосередню участь у розбудові SMART SITY,  SMART  HOUSE! Бути частиною команди, яка показує приклад, як треба будувати і ставить нові планки! Бути спеціалістом, який буде цінним як в Україні, так і закордоном.

Приєднуйся до кафедри Інженерії програмного забезпечення атоматизованих систем, спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Вчися, бери участь у крутих проектах, конкурсах, хакатонах, заводь знайомства з тими, хто хоче бути українськими Ілонами Масками.

Давай будувати майбутнє України разом!

(097) 946-08-09

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.