Шановні абітурієнти! Кафедра публічного управління та адміністрування чекає на ВАС!

13:10, 04-08-2022

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Якщо Ви відчуваєте в собі лідерський потенціал і бажаєте його розвинути, якщо Ви сприймаєте інновації і розумієте, що за цифровізацією теперішнє і майбутнє процвітаючої України – Вам до нас:

у ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
на кафедру
ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ!!!

Саме тут Ви зможете навчатися за актуальною та затребуваною на ринку праці спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Кафедра публічного управління та адміністрування – це сучасна інноваційна локація, діяльність якої організована відповідно потреб громадян, на засадах українського законодавства, законів і принципів публічного управління та адміністрування – відкритості, орієнтиру на співпрацю, взаємодію та партнерство.

Безумовним пріоритетом для професорсько-викладацького складу кафедри є формування цілісної особистості з метою подальшої багаторівневої самореалізації студентів, набуття ними спектру загальноосвітніх та фахових управлінських компетенцій, що відкриває можливості гарантованого працевлаштування на керівних посадах:

• в органах державної влади та місцевого самоврядування, бютжетних установах та організаціях, заснованих на підставі закону чи в межах повноважень державних органів влади;
  • в системі підприємств, господарських товариств та індивідуальних підприємців, які займаються діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (бізнес) для його розподілу в інтересах учасників-засновників;
  • в самоорганізаційній системі громадянського суспільства підприємств, установ і організацій, що утворюються за власною ініціативою засновників, незалежно від волі органів влади чи осіб і мають неприбутковий статус – громадські фонди та політичні об’єднання, молодіжні спілки і правозахисні організації, ветеранські організації, професійні союзи, спортивні клуби та центри професійної підготовки та ін.;
  • на управлінських та адміністративних посадах у міжнародних організаціях та їх представництвах в Україні.

Шановні абітурієнти!

Кафедра публічного управління та адміністрування

чекає на ВАС!

Разом з ВАМИ – МИ КОМАНДА,

готова взяти управлінську відповідальність

за теперішнє і майбутнє суверенної України!