Останній день реєстрації на спеціальну сесію НМТ!

08:09, 15-08-2022

До 15 серпня триває реєстрація вступників для складання НМТ, які не змогли зареєструватися у попередні періоди.

Що необхідно, щоб взяти участь у спеціальній сесії НМТ:

• до 15 серпня створити реєстраційну картку в сервісі на  сайті УЦОЯО;
  • сформувати комплект необхідних документів;
  • надіслати документи до того центру оцінювання, адресу якого зазначено в інформаційному листі;
  • документи можна надіслати на e-mail адресу регіонального центру.

Зареєстровані учасники зможуть з 24 серпня дізнатися свій логін і пароль до електронної сторінки, правильно увівши персональні дані до спеціального сервісу.
Спеціальна сесія НМТ триватиме протягом 12–16 вересня.

Важливо!

Вступникам, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки і надіслали документи, однак  не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, повторно реєструватись не потрібно. Такі вступники мають з 25 до 30 серпня підтвердити бажання проходити тестування у спеціальну сесію.