Вступ 2024: Тільки до 29 листопада 2022 року вступ до МАГІСТРАТУРИ на ДЕННУ форму навчання (навчання дистанційне) БЕЗ ІСПИТІВ!

15:13, 17-11-2022

Шановні абітурієнти!

УВАГА! ОСТАННЯ ХВИЛЯ ВСТУПУ

Тільки до 29 листопада 2022 року вступ до МАГІСТРАТУРИ на ДЕННУ форму навчання (навчання дистанційне) БЕЗ ІСПИТІВ, тільки за мотиваційним листом!

Дистанційний вступ та подача документів з будь-якої точки світу за спеціальностями:

• 172 Телекомунікації та радіотехніка
    • Телекомунікаційні системи та мережі
    • Апаратура радіозв΄язку, радіомовлення та телебачення
  • 124 Системний аналіз
    • Інтелектуальні системи управління
  • 121 Інженерія програмного забезпечення
  • 122 Комп΄ютерні науки
  • 123 Комп΄ютерна інженерія
  • 126 Інформаційні системи та технології
  • 125 Кібербезпека
    • Інформаційна та кібернетична безпека
    • Технічні системи  інформаційного та кібернетичного захисту
    • Управління інформаційною та кібернетичною безпекою
  • 029 Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю

У Вас є можливість вступити на найпрестижніші спеціальності сьогодення без існитів, лише за мотиваційним листом! Ліцензійний обсяг Університету дозволяє прийняти в Університет всіх бажаючих навчатися по контракту.

З початку навчання Ви маєте право оформити індивідуальний графік навчання, що дозволить Вам займатися Вашою професійною діяльністю, самостійно планувати свій особистий час та визначати, коли Ви займаєтесь своєю професійною діяльністю, а коли Ви навчаєтесь і здаєте заліки.

Не втратьте свій шанс вступити в Університет в цьому році!

Вступайте навчатися до Державного університету телекомунікацій і Ви побудуєте свою успішну кар'єру!

Отримати консультацію у Приймальній комісії: