Вступ 2024: Особливості вступу на спеціальність «Економіка» у 2023 році

14:26, 18-02-2023

Розпочинається надзвичайно відповідальний для вступників-2023 період. Саме час визначатися з майбутнім фахом і відповідально готуватися до вступу.

Кафедра Економіки Державного університету телекомунікацій підготувала інформацію про зміни умов Вступу 2023, котра допоможе Вам розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принципи зарахування та не пропустити терміни.

Отже, для вступу на спеціальність «Економіка» (бакалаврська програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу»  у 2023 році необхідно:

1. Зареєструватись для участі у тестуванні (це буде у квітні 2023 р.)
  2. Ознайомитись з особливостями вступу у 2023 р. (вони вже відомі!)

1. Скласти національний мультипредметний тест (основна сесія відбудеться у червні 2023 р.)

Навчання за бакалаврською програмою «Економіка ІТ бізнесу» - це перебування в середовищі талановитих, розумних, вмотивованих людей, які сповнені ідеями та мріями змінювати світ на краще.

Кожне технічне, технологічне, організаційне чи управлінське рішення на підприємстві нагально потребує надійного економічного обґрунтування та постійного економічного моніторингу. Сучасні вимоги економіки країни до фахівців в сфері економіки повною мірою адаптовані в навчальних планах цієї освітньої програми.

Економісти ІТ-бізнесу є надійним щитом, який захищає від будь-яких технічних, ринкових чи фінансових потрясінь.

Завжди раді бачити Вас в стінах нашого Університету!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.