Вступ 2024: Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій формує нових лідерів на ринку праці

15:30, 28-05-2023

В умовах сьогодення Україна живе по-новому – у стані війни. Нове життя вимагає нових орієнтирів. У чималому ступені під впливом глобалізації виникає нова національна спільність. Виникають нові стандарти та моделі в системі сучасної вищої освіти. Важливою складовою формування в країні якісно нового середовища, потрібного для реального практичного вирішення завдання переходу економіки України на інноваційний шлях розвитку та забезпечення його стійкості, – це інноваційний шлях університетів.

Стратегічною метою інноваційного розвитку освітнього процесу є приведення системи вищої освіти у відповідність до сучасних вимог динамічного ринку праці, розширення переліку нових технологій у світовій практиці. Наразі цим може пишатися Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (донедавна Державний університет телекомуікацій), ректором якого є Володимир Толубко. Університет проводить підготовку за спеціальностями, які є сучасними в умовах сьогодення і будуть затребувані завжди в будь-якому секторі держави. Кваліфіковані спеціалісти нашого ЗВО вже працюють в різних регіонах країни, що дозволяє з упевненістю говорити про їх високу професійну підготовку. Це спонукає до того, що керівництво та професорсько-викладацький склад має на меті і втілює її в реальність, – дати такі знання здобувачам освітнього процесу, які будуть відповідати запитам сучасних інституцій. Це стане особливо актуальним і затребуваним у післявоєнний час.

Але щоб країна була стабільною, економічно-зростаючою, культурно-цивілізованою, де чесно і справедливо працювала законодавча система, мають бути професіонали в її керівництві. Кафедра публічного управління та адміністрування Університету готує фахівців державного та комерційного секторів управління за трьома освітніми рівнями: бакалаврським, магістерським та доктор філософії.

Уже сьогодні наші випускники працюють на посадах очільників державних органах влади, радниками, керівниками проєктів та програм, керівниками підприємств, установ та організацій, науковими співробітниками; помічниками народних депутатів Верховної ради України, начальниками відділів у Державних центрах зайнятості, головними спеціалістами центру МВСУ тощо.

Високий фаховий рівень наших студентів у сфері управління та адміністрування забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри, де 90% – фахівці-практики.

Освітні програми з публічного управління та адміністрування розроблені фахівцями за новими вимогами часу та реалій так, що здобувач освіти, оволодівши знаннями основних засад у сфері публічного управління та адміністрування, уміє застосовувати сучасні моделі в цій сфері.

Отже, якщо ТИ сучасний, креативний, мислячий, вирізняєшся з-поміж інших і хочеш бути лідером в управлінні, впроваджувати інноваційні технології, або тобі не вистачає сміливості розкрити свої таланти – приходь до нас, і ми навчимо, як БУТИ ЛІДЕРОМ, як правильно керувати і бути завжди попереду.

Команда кафедри Публічного управління та адміністрування,
а це студенти і викладачі, чекає на тебе!