Оголошення про захист дисертації Голобородько Альони Юріївни

10:55, 04-05-2023

6 червня 2023 року  об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради  Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій відбудеться захист дисертаційної роботи Голобородько Альони Юріївни на тему:  «Управління інтегративним розвитком підприємств у сучасній економічній парадигмі цифровізації», яка представлена на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7; конференц-зала.

Опоненти:

1. Жадько Костянтин Степанович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємства Університету митної справи та фінансів;
  2. Князєва Олена Альбертівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та цифрового бізнесу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку;
  3. Ковшова Ірина Олегівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія»