І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Державному університеті телекомунікацій

18:27, 19-12-2022

Науковий студентський гурток “25 кроків мовної впевненості” інформує:

09 грудня 2022 року у Державному університеті телекомунікацій відбувся І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Петро Яцик, як людина глибоко духовна, абсолютно чесна у справах бізнесових, сповідує непорушність моральних цінностей. Великий скептик, він умів практично подивитися на людські пристрасті і переоцінити ті речі, які видавалися непорушними. Простий юнак з України виріс у Канаді до рівня видатного громадського діяча, який виразно бачить українські національні пріоритети і безкомпромісно відстоює їх і словом, і ділом.

Яцик добре знав, як в Україні нищилося все українське, тому активно підтримував масштабні українські проекти, скажімо, його кафедра в Українському інституті при Гарвардському університеті, Центр досліджень історії України при Канадському інституті українських студій в Альбертському університеті, український відділ при інституті Гаррімана у Колумбійському університеті, український лекторій у Лондонському університеті, освітньо-наукові центри в кількох інших престижних університетах Заходу.

Заснував Лігу українських меценатів, під егідою якої організував міжнародний конкурс знавців української мови. Конкурс, який тепер носить його ім’я, став масовим і залучив до вивчення нашої мови українців всього світу.

У конкурсі взяли участь понад 50 студентів університету різних спеціальностей.

Викладачами кафедри української мови, було перевірено усі роботи та визначено найкращі.

1-е  місце

• Кривицький Ігор Мирославович ТСД-21