“25 кроків до мовної впевненості” у Державному університеті телекомунікацій.

16:06, 27-02-2023

У лютому 2023 року кафедрою Української мови Державного університету телекомунікацій продовжено  роботу мовного гуртка “25 кроків до мовної впевненості”

На вступному занятті взяли участь усі бажаючі викладачі університету. Курс насамперед орієнтований на тих, хто вдома послуговується часто та/або переважно російською мовою, проте прагне удосконалити рівень українського мовлення.

Українська мова є обов’язкова для надання всіх освітніх послуг. Українська мова утверджується у публічних сферах суспільного життя  - у трудових відносинах, діловодстві, обслуговуванні споживачів, ЗМІ, книговиданні, в охороні здоров’я, на телебаченні

Одним із складників курсу в цілому та кожного заняття зокрема є розділ “Обговорення”, де слухачі можуть спілкуватися між собою усною та письмовою українською.

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!