На шляху до вступної кампанії

11:35, 15-05-2022

У складних умовах військової агресії російської федерації викладачі кафедри Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій продовжують планову роботу зі студентами. У режимі онлайн викладають лекції, проводять семінарські та практичні заняття, надають фахову допомогу в написанні дипломних робіт. Продовжується також робота над удосконаленням планів навчальних дисциплін.

Водночас, з початком весняного періоду, перед колективом кафедри постали нові завдання, повʼязані з майбутнім набором студентів на наступний навчальний рік. Реалізація цього завдання ускладнюється реаліями воєнного часу, який обмежує можливості ефективної комунікації між абітурієнтами та викладачами. За таких обставин особлива увага надається індивідуальній роботі викладачів із потенційними студентами шляхом налагодження онлайн-контактів. Важливу роль в підготовці майбутньої вступної кампанії відіграють дні відкритих дверей, які, в нових реаліях, також проводяться в режимі онлайн.

Один із таких днів відкритих дверей, який відбувся на платформі Zoom, було проведено в суботу 14 травня 2022 року. Абітурієнти мали можливість поспілкуватися з доцентом нашої кафедри, кандидатом філософських наук Т. І. Ярошовець та познайомитися з фундаментальними перспективами спеціальності 281 «Публічне управління та урядування». Цей фах, без сумніву, буде актуальним і матиме попит з боку державних та комерційних структур завжди. І саме наша кафедра, укомплектована фаховими спеціалістами з державного управління, має всі можливості підготувати перспективних та креативних менеджерів. Відвідувачі нашого вишу могли також дізнатися про викладацький склад кафедри, її технічне забезпечення, про організацію навчального процесу як в очному, так і в дистанційному режимах.

Запрошуємо майбутніх студентів Державного університету телекомунікацій до подальшої тісної співпраці

з кафедрою Публічного управління та адміністрування.

Завдяки завідувачу кафедри – Петькун Світлані Михайлівні, завідувачу навчальної лабораторії – Кібукевич Наталії Валентинівні та нашим викладачам, Ви отримаєте змістовну інформацію про перспективи майбутньої спеціальності. Адже сьогодні, як ніколи, Україні потрібні молоді ініціативні державні управлінці!

Будуймо майбутнє нашої держави разом!