Кафедра публічного управління та адміністрування вітає з Міжнародним днем захисту дітей!

20:55, 01-06-2022

В Україні та світі 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято покликане захистити всіх дітей від насильства, голоду й неможливості здобути освіту та медичну допомогу.

Міжнародне свято запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини.

Відзначення свята в Україні

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території нашої держави.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

В умовах сьогоднішніх військових дій на території України особливо актуальним є питання забезпечення всеохоплюючою і справедливою якісною освітою дітей та молоді.

Необхідно значно збільшити кількість молоді та дорослого населення, які мають відповідні знання та навички, в тому числі технічні і професійні, забезпечення зайнятості, створення гідних робочих місць і розвитку підприємницької діяльності.

Кафедра публічного управління та адміністрування допоможе молоді отримати гідну професію, оскільки спеціальність, якій навчають на кафедрі є затребуваною на ринку праці і буде актуальною протягом багатьох років!