Прагнеш змін у своїй країні – кафедра публічного управління та адміністрування чекає на ТЕБЕ!

11:46, 29-07-2022

Шановний абітурієнте!

Сьогодення характеризується стрімким розвитком сучасних технологій у всіх напрямах життєдіяльності людини. Не оминули вони і роботу державних інституцій та підпорядкованих державних організацій, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, бізнес структур, що надають суміжні послуги для функціонування вищезазначених структур, проєктів міжнародної технічної допомоги тощо, де активно впроваджуються різні ІТ-рішення. Реалізація цього потребує наявність висококваліфікованого персоналу на всіх рівнях публічного управління: державний, регіональний, місцевий.

Саме кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій може надати сучасні знання з галузі з фаховим акцентом на процеси діджиталізації (цифровізації), що дасть змогу майбутнім випускникам бути конкурентними на ринку праці та йти в ногу із світовими трендами.

Переконані, що серед наших майбутніх студентів та випускників є майбутні очільники територіальних громад, голови районних та обласних державних адміністрацій, міністри або навіть Прем’єр-міністри України…

Сподіваємося, що саме ТИ станеш студентом кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій та зміниш рідну країну на краще!

Чекаємо на тебе!