Практична складова навчального процесу на кафедрі публічного управління та адміністрування

11:29, 27-09-2022

22 вересня 2022р. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Публічна політика» (викладач – д. держ. упр., проф., професор кафедри публічного управління та адміністрування М.В. Кравченко) відбулося виїзне заняття студентів 2-го курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Студенти нашої кафедри ознайомилися зі структурою та специфікою роботи Міністерства, основними напрямками та пріоритетами діяльності установи, зі стратегічними та оперативними нормативно-правовими документами, якими послуговуються у своїй роботі службовці.

Окрема увага була приділена особливостям роботи Міністерства в умовах воєнного стану: реалізації важливих завдань та заходів, шляхам і механізмам вирішення нагальних проблем, специфіці роботи зі зверненнями громадян тощо.

Студенти мали змогу поспілкуватися з відповідальною особою Міністерства та отримати вичерпні відповіді на поставлені питання. А також висловили сподівання на подальші зустрічі та співпрацю.