Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій – це ТВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

14:51, 11-10-2022

Майбутній студенте!

Зараз ти читаєш про навчання на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій. Ця публікація створена викладачами кафедри публічного управління та адміністрування університету для інформування майбутніх вступників про спеціальність та освітню програму «Публічне управління та адміністрування».

Система освіти України постійно змінюється й абітурієнту на етапі обрання спеціальності для подальшого навчання дуже просто заплутатися. Добре, коли ти вже знаєш, де б хотів навчатися та ким стати, а якщо ні?..

Освітня програма «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій – це новий якісний виток у підготовці державних службовців України, які будуть призначені на відповідні посади. Вона має ряд переваг: сучасність (навчання процесам цифровізації управління, інноваційним підходам до формування управлінських рішень та ін.), практичність, спрямованість на результат.

Ми найкращі, тому що допомагаємо сформуватися майбутнім управлінцям (від системної мудрості державного службовця до культурної компетентності).

Отже, формуємо та розвиваємо:

• системну мудрість. У державного службовця має бути розвинутим вміння «витягати змісти» з розрізненої і, очевидно, не пов’язаної між собою інформації. Тобто, погляд через сучасність на майбутнє. Справжня мудрість державного службовця полягає у вмінні отримувати такі смисли, які були б прийнятні з точки зору соціальної ціни і наслідків для різних стейкхолдерів (населення, бізнесу, соціальної сфери та ін.). Тому державні службовці, які вміють «бачити» крізь системи, інтегрувати інформацію та приймати зважені рішення, будуть особливо цінні;
  • критичне мислення. Здатність аналізувати і виносити обґрунтовані судження, що вимагає звички до фактчекінгу, вміння працювати з різними джерелами інформації, сформовану здатність до абстрагування та синтезу. Сучасність та майбутнє потребує від людини вміння ставити правильні (продуктивні) питання, що ведуть до істинних і прийнятних відповідей;
  • емоційний інтелект та емпатію. Вміння вибудовувати адекватний зворотній зв’язок, який би включав нові практики комунікації і партнерства, здатність змінюватися;
  • цілісність (integrity). На відміну від вищезгаданих якостей, цілісність непросто виростити і закласти, «вшити» в освітню модель – це певна категорична чесність по відношенню до зовнішнього і внутрішнього світу, дотримувана послідовність у тому, що державний службовець говорить, думає, робить. Зараз серед молодого покоління багато тих, хто готовий відстоювати свої світоглядні принципи і жити відповідно до них, навіть якщо потрібно буде заплатити високу особисту ціну.

Ми впевненні, що коли критичну масу в суспільстві набере співтовариство людей з внутрішньої цілісністю – відбудуться прориви в розробці сценаріїв щодо подолання виникаючих криз сучасної України та світу.

• технологічні компетенції. Розуміння технологій, вміння працювати з big data, автоматизація ключових управлінських процесів – це те, що робить державу і суспільство більш ефективними та інноваційними;
  • уміння побудувати ненасильницьку комунікацію. Мова ворожнечі, насильства, гендерної нерівності, расової ненависті поступово повинна йти в минуле, але, як свідчать події цього року, вона все ще активно чинить опір. Грамотне протистояння мові ненависті на всіх рівнях (побутовому, громадському або політичному та ін.) буде актуальним для будь-яких країн і спільнот;
  • культурна компетентність. Розуміння культурних і мистецьких процесів як у світі, так і у своїй країні – затребувана якість серед державних службовців. Виграють ті, хто навчився працювати з символічним капіталом власної країни, компанії, команди і перетворюють його у важливу складову нашої ідентичності.

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» в Державному університеті телекомунікацій це не про те, щоб миттєво приймати «правильні» рішення, це – про те, як приймати послідовні рішення на основі обґрунтованих суджень, навіть якщо контекст, завдання і культура постійно змінюється під впливом зовнішнього середовища.

Тож, думайте, зважуйте, робіть правильний вибір!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.