Опановуємо філософію в онлайн-режимі

14:48, 01-11-2022

Сьогодні неможливо стати ні кваліфікованим фахівцем, ні гідним громадянином без високої культури мислення. Школою ж мислення здавна, і цілком справедливо, вважається філософія. Вся історія філософії є живим діалогом великих особистостей, завдяки чому вивчення її стає школою критичної думки, школою вільної комунікації з іншими людьми, школою самостійності мислення, що дозволяє людині бути незалежною від чужого розуму, від чужої точки зору.

Усвідомлюючи це, наші студенти, не дивлячись на об’єктивні обставини, пов’язані з відсутністю світла чи інтернету, знаходять можливості і час з інтересом вивчати філософію. З особливою зацікавленістю вони беруть участь в інтерактивних формах проведення семінарських занять. Так, нещодавно відбулося семінарське заняття з філософії у формі рольової гри. На зустріч із студентами «прийшли» філософи античності - Сократ, Платон та Аристотель, які дискутували щодо важливості античної філософії та її ролі для майбутнього суспільства.

Не дивлячись на он-лайн-формат заняття, відбулася жвава дискусія, а сучасні сократи та аристотелі висловлювали модерні думки про існування сучасної держави.