Вступ 2024: ДЕНЬ ВСТУПНИКА кафедри публічного управління та адміністрування

13:50, 16-02-2023

Шановні випускники та батьки!

Державний університет телекомунікацій запрошує Вас на День вступника кафедри публічного управління та адміністрування, який відбудеться 17 лютого 2023 року о 15:00 on-line на платформі ZOOM.

Запрошуємо Вас взяти активну участь, попередньо зареєструвавшись за посиланням.

План заходу також додається за цим посиланням!

Будемо раді Вас бачити та надати вичерпну відповідь на Ваші запитання!