Вступ 2024: Пропонуємо стати управлінцем, отримавши спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»!

15:37, 17-03-2023

Шановні абітурієнти, увага!

Ви ще розмірковуєте куди йти навчатися?!

Пропонуємо стати управлінцем, отримавши спеціальність

281 «Публічне управління та адміністрування»!

Управління є необхідною функцією суспільного життя будь-якої країни. Публічне управління – це управління, яке здійснює держава та громадянське суспільство, це єдність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій та людей.

Тобто, диплом спеціальності «Публічне управління та адміністрування» дозволить працювати і на державній службі (у міністерствах, відомствах, комітетах Верховної Ради України, міських державних адміністраціях та районних радах), і в бізнесі, і в міжнародних проєктах. Випускники спеціальності в майбутньому можуть стати міністром, депутатом, топ-менеджером, бізнесменом, керівником підприємства, організації, президентом…

Саме навчальна програма «Публічне управління та адміністрування» є універсальною для побудови кар’єри та особистої траєкторії розвитку молодої людини. Програма «Публічне управління та адміністрування» дає актуальні знання, які слугуватимуть базисом у будь-якій діяльності.

Публічне управління та адміністрування – це сфера, яка пов’язана з вирішенням стратегічних та тактичних завдань органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, бізнесу, політичних партій та інших громадських організацій з урахуванням складного комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу та сучасних тенденцій суспільного розвитку.

Комплексний підхід Державного університету телекомунікацій у підготовці фахівців дає змогу задовольнити потреби органів публічного управління з питань цифровізації, електронного урядування, як інтеграційної сфери публічного управління, що звичайно, сприяє реалізації концепції цифрової економіки та держави. Тому спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи на центральному, регіональному та місцевому рівнях публічного управління.

Особлива увага приділяється актуальним питанням розробки та використання цифрових і комунікаційних технологій та спеціального програмного забезпечення для розв’язання складних завдань публічного управління.

Після навчання наші студенти:

• володіють навичками розробки та впровадження ефективних управлінських рішень для практикоорієнтованих пропозицій органам державного управління та місцевого самоврядування, громадянському суспільству;
  • вміють здійснювати аналіз публічної політики та розробляти комплекс заходів для її реалізації та вирішення нагальних проблем;
  • розуміють основні принципи та механізми взаємодії держави, бізнесу та громадськості, а також володіють дієвим інструментарієм впровадження суспільних реформ;
  • знають структуру та особливості діяльності органів влади на наддержавному, центральному, регіональному та місцевому рівнях;
  • уміють досліджувати, порівнювати та оцінювати вітчизняні та зарубіжні практики публічного управління та адміністрування, імплементувати кращий досвід при формуванні конкретних пропозицій щодо розвитку суспільства і держави в умовах сучасних викликів.

Чекаємо вас, шановні абітурієнти, на кафедрі публічного управління та адміністрування!