Стажування студентів кафедри публічного управління та адміністрування

11:28, 20-03-2023

Стажування є дієвим інструментом та обов’язковим елементом отримання якісної освіти і вдалого працевлаштування на сучасному ринку праці. Сьогодні рекрутингові агенції та айчари надають перевагу студентам, які мають практичний досвід, підтверджений сертифікатами.

Обрати правильну компанію для стажування – це, звичайно, складний процес. Якщо ти хочеш пройти стажування успішно, тобі потрібно докласти значних зусиль та зарекомендувати себе сумлінним стажером з глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками.

Саме такими є студенти кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, які вдало пройшли стажування на Національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» при Міністерстві цифрової трансформації України, отримали сертифікати на підтвердження якісних фахових компетенцій та мають усі шанси для подальшого кар’єрного зростання.

Завдяки стажуванню студенти кафедри здобули реальний досвід та професійні навички, що стосуються майбутньої кар’єри і сприяють особистісному розвитку; ознайомилися з фаховими процесами у сфері публічного управління; познайомилися з висококласними фахівцями галузі, які допомогли розкрити потенціал; переконалися у правильності вибору професії!

Кафедра публічного управління та адміністрування
Державного університету телекомунікацій
пишається своїми студентами
та зичить їм швидкого професійного становлення!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.