Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування прийняв участь у 10-ій міжнародній науково-технічній конференції The X International Scientific Conference «ITSec-2020»

16:20, 12-10-2020

24-30 вересня 2020 р. в Єгипті, м. Шарм-ель-Шейх відбулась 10-та міжнародна науково-технічна конференція The X International Scientific Conference «ITSec-2020», в якій прийняв участь доцент кафедри, к.держ.упр. Хлапонін Д.Ю. та виступив з доповіддю “Управління компетенціями працівників на підприємствах смарт індустрій”.

Основною метою конференції було ознайомлення з сучасними досягненнями та висвітлення результатів наукових досліджень з усіх аспектів захисту інформації, бізнес-аналітики та консолідації інформації.

Серед тем, що представляли інтерес для конференції, були такі:

• Інформаційне протиборство та проблеми розробки, використання і захисту громадянського суспільства від інформаційної зброї;
  • Кібервійни та проблеми розробки і використання засобів захисту від кіберзброї;
  • Кібербезпека, протидія кібертероризму та організованій кіберзлочинності;
  • Захист критичної інформаційної інфраструктури держави;
  • Ризик-менеджмент, системний аналіз та прийняття рішень в управлінні інформаційною безпекою та бізнесовій аналітиці;
  • Приватність та інформаційна безпека у соціальних медіа.

У своєму виступі Хлапонін Д.Ю. наголосив на тому, що спроби впровадження рішень, що ґрунтуються на підходах концепції Індустрії 4.0, а також впровадженні рішень у таких напрямках як «розумне виробництво», «розумне\безпечне місто», «розумне сільське господарство», Інтернет речей тощо,  виявили гостру нестачу фахівців, які можуть працювати на стику декількох спеціальностей. Поняття професії – застаріло. На перший план виходить набір компетенцій, як соціальних так і професійних, що часто є симбіозом компетенцій декількох професій.

Зазначено, що, з-поміж іншого, слід вирішувати наступні проблеми:

• Нові навчальні системи та методи
  • Вдосконалення інтеграції науки та практики з метою забезпечення передачі знань з наукових установ до промисловості та навпаки
  • Поліпшення інноваційної діяльності та інноваційної здатності організацій.

Для ефективного управління компетенціями на підприємствах смарт індустрій пропонується наступний процес:

• Створення профілю компетенцій працівника на основі моделі компетенцій підприємства
  • Створення профілю компетенцій посади
  • Порівняння профілю компетенцій працівника та профілю компетенцій посади
  • Побудова плану навчання на основі різниці профілей компетенцій працівника та посади
  • Навчання працівника та оцінка отриманих компетенцій.
  • Оновлення профілю компетенцій  працівника

Цей процес за потреби може повторюватись, наприклад, при створенні нових посад, при зміні умов чи технологій виробництва тощо.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.