Наукова співпраця – запорука розвитку сучасної науки й освіти: участь кафедри публічного управління та адміністрування ДУТ у Міжнародній науковій конференції

14:28, 13-10-2021

13 жовтня 2021 року викладачі та студенти кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Міжрелігійний діалог та його вплив на суспільство, політику, бізнес, культуру», організовану Західноукраїнським національним університетом спільно з Католицьким університетом в Ружомберку (Словаччина), Вищою школою управління й адміністрування (Польща), Центром міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас», Донецьким національним університетом імені Василя Стуса та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

На конференції розглядалися актуальні питання сьогодення, серед яких: проблеми міжрелігійного діалогу та релігійної ідентичності; вплив міжрелігійного діалогу на вирішення воєнних конфліктів і суспільних проблем у ХХІ ст.; участь політиків, бізнесменів, діячів науки та культури в міжрелігійному діалозі; реалії та перспективи релігійної етики та бізнесу; соціальна складова діяльності релігійних організацій; міжконфесійні та міжцерковні відносини у сучасному суспільстві; внесок релігійних конфесій у збереження духовно-культурної спадщини людства та ін.

Викликали значне зацікавлення та жваву дискусію доповіді викладачів кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій:

• Філософське сприйняття релігії в підготовці фахівців публічного управління (С.М. Петькун, к.філос.н., доцент);
  • Особливості формування державної політики в реалізації міжконфесійних відносин (В.І. Качмала, к.і.н., доцент);
  • Релігійна комунікація як складова соціальної комунікації (Л.Г. Стороженко, к.філол.н., доцент).

Викладачі та студенти кафедри публічного управління та адміністрування вдячні організаторам за запрошення долучитися до суспільно важливого заходу та сподіваються на подальше конструктивне партнерство у науковій і освітній сферах.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.