9 МІСЯЦІВ НЕЗЛАМНОСТІ

18:39, 25-11-2022

Ігор Клименко - Голова Національної поліції України

9 місяців тому також був четвер. Незабутній четвер 24-го лютого.

9 місяців ми боремося та не збавляємо обертів. Кожен на своєму місці робить все можливе та неможливе заради Перемоги .

Національна поліція України продовжує цілодобово вартувати правопорядок та безпеку громадян. За 9 місяців повномасштабної війни підрозділи поліції:

• Отримали та опрацювали понад 6 млн. звернень від громадян
  • Зареєстрували близько 237 тис. злочинів. У майже 114 тис. кримінальних правопорушень особам повідомлено про підозри
  • Розпочали 45 190 кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених військовослужбовцями рф та їх пособниками. В середньому, лише поліція реєструвала по 165 воєнних злочинів за добу
  • Відкрили більше 2 тис. кримінальних проваджень за колабораціонізм. 347 осіб - в статусі підозрюваних. 206 обвинувальних актів передано в суди
  • Задокументували більше 58 тис. майнових злочинів, з яких понад 56 тис. – крадіжки. Майже 14 тис. підозрюваних осіб встановлено
  • Виявили під час перевірки на блокпостах 705 розшукуваних та майже 5 тис. підозрілих осіб, ймовірно причетних до незаконної діяльності. А також 2,6 тис. транспортних засобів, які перебували у розшуку
  • Знайшли 7718 зниклих дітей. 323 дитини ще розшукуємо. Всього внаслідок обстрілів та бойових дій 440 дітей загинуло та 847 травмовано
  • Оглянули більше 14,8 тис. га території в межах заходів із розмінування. Вилучили майже 147 тис. боєприпасів та понад 4,4 тонни вибухових речовин. Наші вибухотехніки знищили 48 тис. вибухонебезпечних предметів
  • Зареєстрували понад 85,8 тис. ДТП. Кількість аварій зменшилася у 1,8 рази. Поменшало на 17% смертей на дорогах – 2161 особа загинула внаслідок автопригод
  • Заблокували понад 20 тис. ворожих інформканалів із загальною аудиторією більше 260 млн підписників

Працюємо далі.
З вірою в Україну. Із впевненістю у Перемозі.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси