Проект «Мрія» ‒ синергія Кіберполіції та волонтерів України у протидії російським окупантам у медіа-просторі

10:51, 18-03-2023

У рамках співпраці Навчально-наукового інституту захисту інформації з Департаментом кіберполіції Національної поліції України студенти інституту завітали до Департаменту, де ознайомились з проектом «Мрія».

Представив проект начальник 1-го сектору Департаменту Кіберполіції, капітан поліції Ігор Чепур.

«Мрія» ‒ це платформа, яка поєднує проекти за підтримки Кіберполіції України та волонтерів. Ідея з’явилась два роки тому у вигляді чат-бота на порталі stopdrugs з метою блокування телеграм-каналів наркотрафіку. Але з 24.02.2022 проект розширив свою діяльність до інформаційної підтримки наших військових, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам. Тому даний бот було переформатовано на опрацювання фейкових та проросійських ресурсів, котрі в подальшому блокуються.

На теперішній час проект «Мрія» перетворився на сильну ініціативу протидії російським окупантам у медіа-просторі. Кожен бажаючий може своїми силами зробити важливий внесок для перемоги нашої держави у війні з ворожою пропагандою в кіберпросторі, шляхом виконання онлайн-завдань, які систематично надходять у телеграм-бот «StopRussia I MRIYA».

Найбільша сила нашої спільноти ‒ це наші підписники і завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.

На захисті медіапростору України разом!

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека