Вплив глобалізації на англійську мову

15:38, 19-04-2022

Глобалізація та англійська мова діють як фактори, що притягують один одного. Англійська мова відіграє велику роль у прогресі глобалізації. Глобалізація торгівлі та комерції, збільшення різноманітності робочої сили з різними значеннями налаштування підвищили важливість використання англійської мови.

Людина споконвіку використовувала мову як засіб спілкування, сьогодні в результаті глобалізації англійська мова стала найціннішим надбанням спілкування.

Англійську мову можна по праву вважати ключем до складу виробництва та продуктивності. Ми можемо використовувати цю мову для популяризації нашого світогляду та духовної спадщини, а також для популяризації культурних і традиційних аспектів по всьому світу. Мова стала срібною чашею для заробітку на хліб з маслом.

У цьому глобальному світі англійська мова є мовою новітнього ведення бізнесу. Англійська мова є не лише засобом міжнародної торгівлі, вона стає все більш важливою для міждержавної торгівлі та спілкування.

Слово глобалізація є гучним словом для всіх економістів, чарівним словом для підприємців і матеріальним словом для урядів та всіх інших бізнесменів. Глобалізація є козирною картою швидкого розвитку в усьому світі з точки зору мови, культури, традицій, звичаїв, способу життя, економіки та науки і технологій.

Глобалізація виникла з торгівлі та маркетингу та перетнула національні кордони, щоб об’єднати людей. Глобалізація об’єднала все, але англійська мова зробила глобалізацію більш можливою та ефективнішою.

Завдяки глобалізації англійська мова стала глобальною силою. Як свідчить статистика, англійська мова сьогодні є найпоширенішою мовою у світі. Однак саме англійська мова має більший вплив на світ загалом і стала глобальним де-факто стандартом, який використовується в діловому, культурному, політичному та мовному обміні.

«Англійські правила» — це стара фраза, «Правила англійської мови» — нова фраза, що виникла в результаті глобалізації. Знання англійської мови дуже важливо, оскільки країни стають глобально інтегрованими та поєднані один з одним у всіх аспектах з точки зору культури, економіки, торгівлі та торгівлі. Ця інтеграція може відбутися лише тоді, коли мова розмовляється однаковою.

Згідно з міжнародним виданням «Економіст», Індія має кілька мов, з них англійська мова є єдиною мовою, яку розуміють у всій Індії. Мова залишається потенційно комунікативним середовищем, здатним виражати ідеї та концепції, а також настрої, почуття, думки та ідеї. Англійська мова революціонізувала науку і техніку. Він став основним інструментом у комп’ютерних мовах і компонентах. Призначення мови та її вплив, що веде до спільної мети. Комп’ютери є найважливішим технічним інструментом, який зробив революцію у всіх сферах життя, і комунікація не є винятком із цього явища.

Крім гінді, парламент також визнав англійську офіційною мовою. Розуміючи важливість англійської мови, тодішній міністр залізниці Лалу Прасад Ядав зажадав викладання англійської мови в школах. Більший попит на вступ до англійських середніх шкіл по всій країні є свідченням привабливості англійської мови для народу Індії.

Основними причинами мовної глобалізації є: а) панування британських колоній; б) обмін соціально-економічними, політичними та технологічними досягненнями; в) нові тенденції в системі освіти; г) зміни тенденцій у ринковій і світовій економіці; e) вдосконалені засоби комунікації.

Тут дуже важливим способом сприяння глобалізації мови є освіта, політика навчання іноземної мови є політикою глобалізації. Це сприяє знищенню мовних бар’єрів і заохочує мови вільно подорожувати через національні кордони. Англійська мова сьогодні займає перше місце в системі освіти багатьох країн, включаючи арабський світ. Широке використання англійських запозичених слів в японській мові практично неможливо жити в Японії без знання англійської мови.

ВИСНОВОК:

Безсумнівно, що глобалізація змінила обличчя англійської мови. Фактично, глобалізація повністю змінила стиль життя людей, англійська мова дала нове життя сучасній людині.

У процесі відбору, особливо в корпоративному секторі, відбулися кардинальні зміни через глобалізацію. Спілкування англійською мовою є основною вимогою в повсякденному процесі відбору

Сьогодні англійська мова продовжує робити новини щодня в багатьох частинах світу. Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, у вас можуть бути змішані почуття щодо неї. Можливо, у вас буде сильна мотивація вивчати англійську мову, тому що ви знаєте, що це дозволить вам зв’язатися з більшою кількістю людей, ніж будь-яка інша мова. Це дає вам можливість працювати в будь-якій точці земної кулі. Більше того, це дасть вам економічний, політичний та культурний статус у суспільстві.

Англійська мова і глобалізація нероздільні, живуть одна з одною в сучасному світі, як тіло і душа людини.

автор – Пракаш Бабу Бодапаті, том II, випуск ХХІІІ, грудень 2016 р.

Пракаш Бабу Бодапаті — науковець, який навчається в Університеті Какатії, Варангал, Телангана. Він також помічник. професор англійського інженерного коледжу Шрі Венкатешвара.

ЛІТЕРАТУРА:

1. Кристал Д. (2001). Мова та Інтернет. Кембридж: видавництво Кембриджського університету.
  2. Граддол, Девід (1998). Майбутнє англійської мови. Лондон: Британська Рада.
  3. Дженкінс, Дженніфер (2003). Світова англійська. Лондон: Рутледж.
  4. Мак Кей, Санду (2002). Викладання англійської мови як міжнародної. Оксфорд: Oxford University Press.

Науково-методичне повідомлення підготувала
ст. викладач Подуховська-Романенко І.В.