Використання набору карток з IT-лексики студентами IT-спеціальностей

10:20, 19-10-2022

Комплект «IT English» — комплект карток для вивчення англійської для всіх, хто працює у сфері ІТ. У  комплекті подані слова англійською мовою та приклади їх вжитку, які потрібні для спілкування з розробниками, тестувальниками, системними адміністраторами чи аналітиками.

У комплекті подано 500 слів, які поділені на 22 теми зі сфери IT. Наприклад, у комплекті подані такі теми як «люди в IT», «на роботі», «безпека даних», «кіберзлочинність», «мережі», «веб-сайт» та інші. На кожній картці студенти можуть побачити написання слова, переклад, транскрипцію та приклади вживання слова.

Одне з найцікавіших завдань, яке поставлене студентам на парах – це використати усі слова в їхній історії. Студенти отримують по 15 карток з різних тем. На це завдання дається час для створення власних історій. Студентам потрібно за певний час скласти історію використавши всі слова з карток.

За допомогою цих карток, студенти мають змогу вивчити нові слова, вдосконалити набуті знання, покращити навички спілкування, подолати мовний бар’єр, розвинути комунікативні навички та засвоїти вміння логічно будувати речення та змістовні словосполучення.

Науково-методичне повідомлення підготувала
ст. викладач Микитюк А.Д.