Кафедра Англійської мови вітає усіх з Новим роком!

15:25, 31-12-2022

Бажаємо, щоб цей рік подарував багато підстав

для радості та щасливих моментів.

Нехай збудуться найзаповітніші бажання,

нехай у всіх справах вам щастить!

Нехай прийде в країну мир!

І цієї новорічної ночі повірте в диво,

адже коли у щось віриш,

воно обов'язково збувається!

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування